Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted a rockerek néha...

Szerinted a rockerek néha járnak diszkóba?

Figyelt kérdés

Szerintem néha lehet hogy mennek, de ott a zene biztos hogy nem tetszik nekik..... vagy lehet ha mennek akkor nem is a zene miatt ? Vagy utálják a diszókat ?

Inkább rockerek írjanak , és ha kérhetném nem kell letagadni se azt ha jártok se azt ha nem.



2012. dec. 21. 16:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
vagy pasizni!!!!
2013. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A végén kiderül hogy a dizsi tele van rockerekkel :D
2013. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
Én óriási rocker vagyok mert LMFAO-t hallgatok és diskóba is járok minden nap
2013. jan. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 19gal_balazs97 ***** válasza:
100%
Járok discoba tankkal. Legjobb alkalom a bulizásra egy rockernek a koncert, mi rockerek a zenei nézetünkből eredően utáljuk a divatot és a disco-t, meg a sok műanyag zenét. Nem voltam discoban és nem is tervezem, mert fémzenénél nem kell jobb.
2013. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

utolsónak:

Voltam egy bulizóhelyen ahol fellépett egy zenekar. Slipknotot, Killswitch Engaget meg Whitechapelt stb. játszottak, szóval a durvább fajtáját a fémzenének.

A koncertjük után volt egy afterparty és jó érzés volt látni hogy ezek az emberek ott táncoltak a zenére és nincsenek annyira begyöpösödve hogy csak egyfajta stílust szeretnek. Am én is rocker vagyok de mindenféle zenét hallgatok és szoktam járni én is diszkókba a barátaimmal.

Miért kéne egyáltalán utálnom a divatot meg más stílusú zenét?

2013. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!