Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak nekem van elegem ebből?

Csak nekem van elegem ebből?

Figyelt kérdés
Van ez a Szindyke, LiliDoki, Diszkó Girl, meg miegymás felhasználó, aki Lady Gagát, a Miley Cyrust vagy ki a fenét, meg az LMFao-t rocknak nézi, és még rá is kérdezi hogy milyen fajtát. Nekem már olyan szinten felcseszte az agyamat, hogy az már mérhetetlen. Veletek is így van?

2012. dec. 16. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak neked van eleged belőle. Amúgy ez mind egy személy, aki gondolom k.rvára unatkozhat, ha ennyi felhasználót csinál (és nem csak ezen az oldalon!), és hülyeségeket irkál. Biztos nincsenek barátai, de hát így nem is lesznek.

Én már lesz.rom, nem foglalkozom vele.

2012. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ugyanaz a személy, ezért is írtam le mindegyiket amelyiket tudom.
2012. dec. 16. 21:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nagy LMFAO fan vagyok, de amikor megláttam azt a kérdést, hogy "Az LMFAO rock vagy metál" padlót fogtam... Ne törődj velük, elég gáz, hogy ilyennel poénkodnak. Vagy béna. Vagy gyökérség. De semmiképpen nem vicces...
2013. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kövesi Petra és Lili Doki egy és ugyanaz az ember csak különböző felhasználók a többit nem tudom, egyébként rettenet idegesítőek és támadnak a Youtube-on is -.-"

Lásd: Lesz@rozza a : Pokolgépet, Metallica-t, GN'R-t, Iron Maiden-t, ráadásként le is b*zizza...

2013. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a két leírt név a Youtube-al való összefüggés miatt írtam, értem, hogy mindegyikőjük ugyanaz.
2013. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Atomnindzsa ***** válasza:
Neked komolyan ilyennel fel lehet cseszni az agyad? Ember! Azért ez még nem a világ vége. :D
2013. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az élet minden területén vannak csicskák, de érdekes módon engem még nem zaklattak :)

Szerintem ne húzd fel magad, mert annál inkább csinálják.

18/f

2013. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is idegesít. De ő azért még a viccesebb trollok közül való, ellentétben a Porton található "Törölt felhasználó" nevű f..aszkalappal.


Ezt az LMFAO-s idiótát még el bírom viselni. Mondjuk azért a Maident meg az igazi rockot még nem kéne sz..rozni.


Ja, egyébként pedig az Lmfao egyáltalán nem rock.

2017. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!