Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na jó most lett elegem ebből...

Na jó most lett elegem ebből a disznó életmódból. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
elegem lett nagyon kövér vagyok..156cm és 60 akárhány kg..legutóbb 61 kg voltam .. mennyit kéne fogynom kb? Tudom majd a tükör ,de kiindulásnak kellene valami adat.. Hogyan kezdjem? Nálam a radikális változások nem nagyon válnak be.. Hogyan váltsak életmódot? Eddig sok sikertelen próbálkozásom volt,mindig megijedek a változásoktól:S
2012. dec. 1. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%

Nem lehet, hogy lelki problémák miatt ijedsz meg?

Nem kéne megijedni, ezt fontosnak tartom.. kiegyensúlyozott, megfelelő, támogató baráti társaság sokat segíthet az emberen, de probléma esetén egy lelkész, pap vagy pszichiáter is.


Amúgy pedig de, eléggé komoly változtatás kell hozzá hogy egy átlagosan táplálkozó ember (sok gabona, tej, kevés zsír, némi hús, sok cukros ital, étel, lisztes cukros édesség) egészséges legyen. Ugye látjuk mennyire elhízott az átlagos ember. És sok betegséget nem látunk kívülről..



Kevés zsír és sok szénhidrát helyett meg kell fogni a húst, tojást, megsütni, zöldségekkel tálalni és megenni. Tej meg cukor nélkül. Hogy 156cm-hez sok vagy kevés a 60 kg? Nem tudom. Ha sok, akkor fogyni fogsz egészséges táplálkozással, ez biztos.

2012. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az első kommenthez még csatolnám ezt ha könnyen akarsz kalóriát számolni [link]


könnyű egyszerű kezelhetőség nagy adatbázis belehet állítani a célodat stb stb sokban megkönnyíti a kalória számlását

2012. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!