Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elegem van már ebből a Pókermá...

Fecc kérdése:

Elegem van már ebből a Pókermániából, nektek nincs? Mindenhol ez van, sport tv-n, megjegyzem, nem tudom mi köze van a sporthoz.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy klip, hátha ez megvigasztal!

http://www.youtube.com/watch?v=tnz_5VXhSdA

2009. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek!!! Régen nagyon szerettem pókerezni aztán a Magyar "sztárok" is felkapták mert az milyen trendi és most rühellem én is...
2009. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ahh köszi,:)
2009. ápr. 14. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem nincs, én szeretek pókerezni, és nem az alapján fogom eldönteni, hogy mit szeretek, vagy mit nem, hogy msot a tv-ben ez menő-e vagy sem, ha meg nem tetszenek, ezek a reklámok, akkor kapcsolj el.
2009. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg elképesztő,ahogy egyik pillanatról a másikra global-divattá vált,de én úgy vagyok vele,inkább egész nap online-poker reklámokat bámulnék,mint az ún."celebeket".

Szerintem se nevezhető sportnak (szerencsejáték!) ahogy részemről pl.a sakk sem az,de egyik se zavar különösebben.

Lehet,meg kellene tanulnunk pokerezni!Egyből jobban élveznénk,ahogy a Gyuri pörgeti a lapokat!:D :D :D

2009. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak néztem, amikor egyik percről a másikra ilyen marhanagy divat lett..

Pókereznek a szünetben, órán a telefonon, ez megy a tvben, ilyen övvel, pólóban szaladgál mindenki és még sorolhatnám.

oO

2009. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy ha tudsz pókerezni és tudod a szabályokat, akkor sztem egy Korda Gyuri közvetítés nagy élmény :D én jókat szoktam rajta röhögni :D
2009. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!