Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van rajtam kívül olyan rocker...

Van rajtam kívül olyan rocker aki szereti a LMFAO-t?

Figyelt kérdés
Persze rockot hallgatok de a LMFAO-t is imádom, a PSY-t már nem igazán.

#LMFAO #rock #metál #pop #rocker #techno #Redfoo #katolikus black matál #Skyblue
2013. jan. 2. 11:46
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
Az LMFAO-nak mi köze a rockhoz ?
2013. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
sok
2013. jan. 2. 11:50
 3/39 anonim ***** válasza:
68%

Attol még hogy "party rockot" játszanak közük nincs hozzá...

CSupa elektronikus zene, sehol egy hangszer szóval messze nem lehet "sok" köze a rockhoz. Kíváncsi vagyok kedves kérdező Te miket hallgatsz Rock címszó alatt...


Tegernako

2013. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
a LMFAO azér jó mert naon nagy bulit csinálnak és jó a hangulat, remélem összeálnak még
2013. jan. 2. 12:04
 5/39 anonim ***** válasza:
64%
Az lmfao koncertjei CD-ről mennek, egy rock zenekar koncertjei pedig a hangszerekről
2013. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
52%
Hagyjátok, úgy sem ért meg semmit, amit mondotok neki... Sz*rjuk le inkább, majd megunja. Ha meg nem, akkor csinálja ezt élete végéig, jó szánalmas élete lesz.
2013. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%
Én sem hallgatok linkint. Tiszta minőségi metalban utazok de abból az iron maidentől kezdve, a carach angren, scar symmetry vonalon keresztül a sonata arctikáig mindent meghallgatok. Az lmfao meg ha tetszik, ha nem playbeckel, mivel nincsenek hangszereseik sem mint a "linkin parkos gyökereknek" akiket nem szeretek, de legalább kitudnak állni egy bandával a színpadra. Mellesleg az a jó buli amin jól érzed magad...
2013. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%
a linkin parknak még talán több köze van a rockhoz mint az lmfao-nak. A válasz: nincs
2013. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%
Most lehet hülyének néztek majd , de a lmfao nem dubstep-esek , vagy mit tolattak gépmjuzikot ?
2013. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
51%

http://www.youtube.com/watch?v=fJXEerT4TCk


Nem tudom, hogy ebben mi a primitív zene. A slipknotban legalább tudnak zenélni, és nem mellesleg kib@szott jó bulikat adnak. Valószínüleg nagyon fiatal lehetsz, hogy azért szarozol egy bandát mert neked nem tetszik. Bár ezek után én nem hívnám magam rockernek...

2013. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!