Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak belőlem váltanak ki...

Csak belőlem váltanak ki rossz érzéseket az ilyen zenék?

Figyelt kérdés

Vannak zenék, amelyeknek az az üzenetük, hogy "nem vagy egyedül", meg hasonlók. Amikor ezeket hallgatom, csak annál magányosabbnak érzem magam. :'D Emiatt nem is nagyon hallgatok ilyesmit, pedig némelyik szám gyönyörű szerintem. Ahhoz képest, hogy irodalom-kedvelő (értő) emberkének vallom magam, nem vágom, mit akarnak ezzel mondani. Valaki más esetleg, aki szintén hasonló cipőben jár?


Ilyen zenék pl. Black Veil Brides - Carolyn, Saviour vagy Adam Lambert - Aftermath. Több most nem jut eszembe.


2012. jún. 30. 21:31
 1/5 anonim válasza:
Én a zenéből erőt merítek, a szöveg számomra mindig azt sugallja, hogy mindig van remény megváltoztatni a helyzetet.
2012. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

belőlem is ilyeneket váltanak ki, abban az értelemben is, amire te gondolsz, meg másikban is :D

fordítsd le a szövegét magyarra, de ne csak fejben, írd le, nyálas szar az egész, az a célja h szétbőgd a szemed

2012. júl. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rajcziz ***** válasza:
Ajánlom neked a heavy metal dalokat, elsősorban Ronnie James Dio dalait (ott is főleg a Rock 'N' Roll Children). Úgy érted meg igazán, mire gondolok, ha együtt énekelsz a dallal - teljesen feltölt erővel és reménnyel.
2012. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha velem is van ilyen. De Én általában éneklem is a dalt (szerencsére nem kínzok vele senkit, mert van hozzá tehetségem, és nem éneklek hamisan), és ez nekem inkább erőt ad valamihez amit el akarok érni. A zene számomra az élet, nem hiszem, hogy tudnék zene nélkül élni. Vagy pedig súlyos elmebeteg lennék. De nekem is vannak ilyen zenék. Pl. ez: http://www.youtube.com/watch?v=Ih61MJ72v1Y
2012. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos velem van a baj de mikor a can you blow my whistle baby-t hallgatom temetésen érzem magam, főleg a zene kezdetén. Ezért nem is hallgatom, mindig sz@r kedvem lesz tőle. Így voltam a tairo cruz dynamite-al is, nem tudom engem a négerek a hangjukkal a sírba kergetnek :D
2012. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!