Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Írnátok tippeket? Mivel...

Írnátok tippeket? Mivel űzitek el a rátok törő rossz érzéseket? Hogy lendültök át a rossz időszakokon?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem gondolok a rossz dolgokra, amik az eszembe jutnak, ha csak nem fontos ez valamiért (mert egy megoldható probléma elhárításán persze kell gondolkodni).


A gondolataidnak 100%-ig te parancsolsz. Ha nem akarsz rossz dolgokra gondolni, akkor egyszerűen nem fogsz. Ez nem azt jelenti, hogy struccpolitikát kell folytatni, de azt igen, hogy fölöslegesen nem érdemes újra- és újrarágni a sértődéseket, félelmeket, rossz emlékeket stb.

2012. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azonnal behelyettesítem valami szép gondolattal. Mindig akad a tarsolyomban valami, vagy valaki, amire, vagy akire ha gondolok, megnyugtat.
2012. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Robi.88. ***** válasza:
life goes on
2012. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
őszintén? Sehogy..... én egyáltalán nem úgy érzem, hogy "100%-ig én parancsolok a gondolataimnak)
2012. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló: dejó.

Amúgy köszönöm a válaszokat! :)

2012. jan. 6. 12:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Járj le futni. Endorfin (örömhormon) szabadul fel általa, és még az általános egészségi állapotodnak is jót teszel vele. A te esetedben viszont az a lényeg, hogy ez a legjobb stresszoldó módszerek egyike (ha nem a legjobb). Általa a meglévő kiváltó okokat (tényleges problémák) jobban tudod kezelni.
2012. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-osnak, szerettem futni, de sajnos porckopásos a bal térdem és a jobb talpam süllyedéses. nem tudok vele sokáig futni mert fáj.
2012. jan. 6. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nekem is ez a problémám! mindkét térdem porckopásos (eléggé, pedig még 20 sem vagyok) pedig régebben én is minden nap futottam, most meg szinte alig mozoghatok valamit..
2012. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Akkor gondolkodj el ezen:


Az Élet Leckéje

egy bölcs ember ült a közönség között,, vicceket mesélve. mindenki úgy nevetett, akár egy őrült.

Egy perc után, ugyanazt a viccet mesélte el. Ekkor már kevesebben nevettek.

Elmondta ugyanazt a viccet újra, meg újra. Mikor már senki sem nevetett, elmosolyodott és ezt mondta:

" nem nevettek ugyanazon a viccen újra és újra, akkor miért sírtok ugyanaz miatt többször?



Várom a reakciód :)

2012. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség.. (mellesleg én van, amin többször is tudok nevetni, de ez mellékes)
2012. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!