Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Srácok, miért szeretitek...

Srácok, miért szeretitek annyira a heavy metalt, meg az ilyen zenekarokat, mint lordi, metalica, ramstein, rhapsody?

Figyelt kérdés
mi tetszik bennünk annyira, mitől jók?
2011. dec. 16. 15:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Legalább írtad volna le helyesen a zenekarok neveit...

Miért kérdezed egyébként? Cuki kiscsaj volnál vagy aggódó szülő? :)

2011. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Mert egyszerűen ezek tetszenek. Ennyi. Ízlés kérdése. De a mai világban elég kevés embernek tetszik ez a műfaj én úgy vettem észre, csak a "tucc-tucc" mert az a menő...


18f

2011. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

És, hogy mi tetszik benne?


Egyes zenekarok nagyon sok gitárt raknak a dalukba, percekig csak nyomják :) ezt pl imádom.


http://www.youtube.com/watch?v=0jgrCKhxE1s


Egyik kedvencem. De sok mást is hallgatok, 90%-ban azért a hazait.

2011. dec. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megmagyarázni. A rock és metal egyszerűen egy érzés, amellett művészet is. Ezeket a zenekarokat, amiket leírtál, mind szeretem, mert a hangszerek (mert ugye a zenéhez hangszer kell és nem valami tucc-tucc masina) tökéletesen össze vannak komponálva az énekes hangjával. Nem hiába lettek olyan híresek ezek a zenekarok. Egyszerűen nem lehet megunni a gitárosok rifteléseit és szólóit, a basszerosok aláfestéseit, a dobosok ritmusait és mindezek mellett egy erőteljes, de mégis kellemes hangú énekest. És még beszélhetnék a szintetizátorról is.

Amúgy engem is érdekelne, hogy ki írta ki ezt a kérdés. Egy "aggódó" szülő avagy egy metál zenét nem kedvelő személy? Ha egy szülő, akkor ne féljen, mert ez azt jelenti, hogy a gyereke érdeklődik a zene iránt, ami csak pozitívan fejleszti az ember személyiségét.

2011. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hú, amit az utolsó írt... mintha én írtam volna! Nincs is több hozzáfűznivalóm. (bár én lány vagyok)
2011. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
mi az a gitár riftelés, hallgatom ezeket a zenéket és halálosan unalmasak, mert egyhanguak, zajosak
2011. dec. 16. 19:39
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Oké értem, unalmasnak találod. Ez van. Ízlések és pofonok. Na de mi a kérdés lényege? Ha zenei ízlésekről szeretnél vitázni, akkor rossz oldalra jöttél.
2011. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazat adok, ízlések és pofonok. És nyugi, nem azért, mert menő :D


Én ugyan lány vagyok, de bátorkodom választ írni. A metált érezni kell. Ennyi az egész. Én nem szeretem a húst, nem eszem meg, akkor most én is írjak ki kérdést róla, hogy mi a jó benne ? :D Ha nem szereted, ha nem dobogtatja meg a szíved, ha nem érzed, hogy süzkséged van rá, akkor nem értheted.

De nem gond, több millióan értjük, mi az a metál, neked nem kell.

2011. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nos én nem vagyok fiú, de én is szeretem a metal zenét, bár nem mindig a heavy metalt :) Launa Coil, Cradle of filth, Metallica, Within Temptation, Nightwish, Him, Sonata Artica, Epica, Lordi, Dragonforce... szerintem gyönyörűek, és megunhatatlanok :).
2011. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl: a Rammstein a kedvencem. De már nem tudok mit mondani mert a 18:16-os válaszoló mindent leírt :D.


És a metál mellesleg fényévekkel vagy inkább végtelennel jobb mint ezek a tuc tuc zenék meg azok az sp meg fluor meg jsutin barbie zenéi.

2011. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!