Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek, ezeket az új...

Szeretitek, ezeket az új "zenészeket"; "zenekarokat"?

Figyelt kérdés

SP, AFC és társaira gondolok elsősorban.

Ha igen akkor mit szerettek benne?


2010. febr. 18. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Nem tetszik az emo zene (AFC) - bár igazából semmi bajom egy ilyen ártalmatlan trendhullámmal -, a dallamok még egész tetszetősek lennének, de nem tetszik az énekes srác hangja se, ének"dallam"-vezetése, a szövegeit pedig még Lukács Laci is letagadná.

Ide tartozik a No Thanx is, azzal a különbséggel, hogy szegényekből a média csinált ilyen bohócbandát, megjárták.

SP sajnos elég jellegtelen (nekem! személyes vélemény), de szerintem ő lesz még ennél jobb, ahogy érik (életkor + zenei érés).

2010. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hmm...Nekem épp ez a "trend" hullám megy az idegeimre:)

Egyszerűen nem tudom elhinni h. egy SP nyer meg vmilyen zenei díjat.

Ezek az emo zenék (ettől is a frász lerülget) annyira mű h. hihetetlen.

Az is érdekelne ha vkinek tetszik h. miért, csak h. mi jó benne:)


Ebbe az emo őrületbe meg zenében azt is kifogásolom h. az amúgy jóvágású, helyes srácok annyira lányosak h. az hihetetlen:S

2010. febr. 18. 22:11
 3/5 anonim válasza:
hm... én az AFC-nek csak egyes zenéit szeretem, mert jó a szövege és a zenéje... SP-t meg nyálasnak tartom és kifejezetten undorodom a képétől. Am. az Emo zene sztem k...va jó, ha eltalálják a megfelelően ütős szöveget és a hozzá passzoló számokat. A No thanx sztem pont nem az, aki eltalálná a lényeget. Am sok Emo-s sokkal rondább, ha nem olyan "lányos". Az ilyenek azért olyan "szexik" mert festik magukat, mint a JROCK bandák többsége... ha nincs smink senkinek sem kellenek...
2010. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, elég érdekes azért ez az emo zene stb. Én nem tudtam hozzászokni ehhez a stílushoz sem zeneileg sem pedig sehogy:) Pedig én még úgymond ebbe a korosztályba tartozok akik meghülyültek úgymond rózsaszín haj világfájdalom:)

18 vagyok.

És nem tetszik h. mondjuk egy Dobrádi Ákost és SP-t is zenészként emlegetik, szerintem van egy kis kül.

2010. febr. 19. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Az AFCnek, meg annak amit általában ma emónak mondanak igazából nem sok köze van a rendes emo zenéhez, ami még a kilencvenes évek elején alakult ki a hardcore egyik alfajaként. Csak gondoltam ezt említem. D:
2010. febr. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!