Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez nagyon béna?...

Szerintetek ez nagyon béna? Nektek mi a véleményetek? Szerintetek is kifutok az időből?

Figyelt kérdés
megszerettem az 50-60-as éveket, mindent, a ruhákat, stílust, zenét. senki nem hallgat a környezetemben rock n rollt, de én meg szinte rajongok érte. kb fél éve kezdődött ez, de mindig is érdeklődtem e zenei stílus iránt. eddig discot, popot hallgattam, de egyszerűen már nem érdekel, nem mozgat meg, unalmas egy kissé már számomra, de lehet, hogy haladnom kellene a korral, lehet, hogy kifutok az időből és lemaradok az összes jó mai számról. a rockot viszont nem szeretem. ha lesz egy autóm, még sem mehet benne rock n roll...nektek mi a véleményetek erről az egészről? szerintetek is béna, hogy ilyeneket hallgatok? kérlek beszólásoktól kíméljetek, előre is nagyon szépen köszönök minden kedves választ, véleményt!
2011. febr. 28. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

ez aranyos:)

Nem vagy ám egyedül ezzel. Szerintem ez tök jó dolog, és lehet azért is, mert én is hallgatok ilyen zenét többek között:)

2011. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Thurston ***** válasza:
Lehet (sőt, egyébként nyilvánvaló), hogy hülye vagyok, de abszolút nem értem, hogy mi a fene a problémád, és mi a kérdés. Vagy csak le akartad írni ezt a klassz ki sztorit, vagy mivan?
2011. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyátalán nem gáz...Nem kell mindenkinek jusztin bíbőrt meg más sz*rokat hallgatni...A Rock and Roll az igazi zene:D:D
2011. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!