Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindjárt 28 vagyok, kifutok...

Mindjárt 28 vagyok, kifutok az időből?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag igen ott 25-26év a legjobb kor,de szerintem nem.Csak azon kell elgondolkoznod hogy mikor állsz készen arra hogy anya legyél és hogy van-e időd még felnevelni.Egyébként én az utólsó gyereket 36 évesen szültem amit nem bántam meg csak attól félek hogy nem élem meg hogy felnőjön.Sajnos a kor szalad a fejünk felett(genetikailag)túl gyorsan.
2009. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy még "öreg"!

Én úgy vagyok vele, hogy 20-30 év között a legideálisabb szülni, főleg első babát. Ezzel senkit nem szeretnék megbántani, de mostanában nagyon kitolódott a gyerekvállalás. Persze, biztos annak is meg van az oka, ha valaki később szül.

De te még nem késtél le semmiről, és remélem hamar összejön a babád:)

2009. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 32 éves leszek nemsokára, a kislányom 3,5 hónapos. Első baba. Egyáltalán nem érzem későinek, sőt, most talán sokkal több türelmem van, mint pár évvel ezelőtt. Biztos ilyen későn érő típus vagyok :D Szerintem úgy az igazi a gyerekvállalás, ha úgy érzed hogy megtaláltad a partnered, és tényleg nagyon vágysz már a babára. Ne aggódj, van még jó pár éved!
2009. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem futottál még ki szerintem se,de azt is bele kell kalkulálni,hogy nem jön össze elsőre!
2009. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Másfél éve próbálkozunk, és kicsit aggódom, hogy kezdek öregedni :( Nem mintha annak érezném magam mondjuk. Köszi szépen a válaszokat!
2009. febr. 16. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még időben vagy. Igaz, én úgy állok ehhez a dologhoz, hogy 30 felett már nem akarok szülni, az elsőt 20 évesen szültem, és még szeretnék 3-at :) Bár lehet, hogy az a három nem mostanában fog megszületni (22 vagyok), ráérek még vele. Szerintem az minden szempontból időben van, aki 30 alatt megszüli az első kis fiókáját. És igazából ma már az sem számít vénnek, aki 30 fölött szül, az csak az én privát véleményem, hogy bizonyos szempontok alapján jobb fiatalon szülni. De persze megvan az előnye annak is, aki kevésbé fiatalon szül. Inkább úgy mondom, hogy ez a minta volt előttem. Anyukám 25 évesen szült engem, öcsémet 28 évesen, és a mai napig sokan a nővéremnek nézik, mert nagyon fiatalosan néz ki.

De mondom, szerintem te még simán időben vagy.

2009. febr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem nem vagy elkésve,én 30 éves vagyok és 5.5hónapos a kisfiam.Én nem akartam előbb szülni,sokat utaztunk,kibuliztuk magunkat:).Nyugi,jön az a baba ha itt lesz az ideje:).Sok sikert neked:)

2009. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 28 vagyok, és most két hónapos a fiam. De nem volt tervezett baba, én olyan 30-32 éves koromban szerettem volna szülni, de persze nem bánom, hogy így történt:)
2009. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Én 34 éves vagyok és 10 hónapos a babám. Annak idején 25 éves koromra terveztem a babát. Addigra nem voltak adottak a feltételek. :(

Én is féltem, hogy túl öreg leszek hozzá és nehéz lesz teherbe esnem. Szerencsére nem így lett.

2009. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!