Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez ugye lehetetlen? Dec.26....

Ez ugye lehetetlen? Dec.26. -án jött meg utoljára. Védekezni nem védekeztünk sem előtte, sem azóta.15. -től mindjárt megjön érzésem van, hol nagyon erős, hol kevésbé, vagy 1-2 óra szünet. Ez nem lehet babától igaz?

Figyelt kérdés

A tünetek alapján ez nem lehet baba,szerintem.Túl korai lenne.

A ciklusaim 28 naposak.Mitől lehet ez?

Vagy csak megjön, és attól,de nem szokott görcsölni soha előtte,max.1-2 órával.De napokkal előbb nem.Nem értem.


2010. jan. 18. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehet babától is akár, főleg ha nem védekeztetek nem lehet kizárni.
2010. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is 28 naposak voltak a ciklusaim(szinte percre pontosan),és ez a mindjárt megjön érzés volt az első(és egyetlen tünetem).Soha nem volt hányingerem,nem feszült a mellem,semmi,csak pár nappal mielőtt meg kellett volna betegednem,rámtört ez a mindjárt megjön érzés,és mégse jött meg.Miután meg kellett volna betegednem rá egy napjára vettem tesztet(mert sose szokott késni),és már nagyon halványan igaz,de ott volt a második csík.És már 16 hónapos a szemünk fénye. :D Úgyhogy nagyon is lehet babától.Gratulálok!!!!!!!
2010. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát jó lenne, ha úgy van ahogy 2-ik válaszoló írtad, de egyre inkább úgy érzem,hogy megint mensi lesz.De ez a napokkal előtti görcs, soha nem volt még...

2010. jan. 19. 08:02
 4/6 anonim ***** válasza:
második vagyok.Én is igy éreztem.Majd ha késik,vegyél tesztet,és írd meg az eredményt.Én szorítok.
2010. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!Na,van pocaklakód?
2010. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen van:)

Tegnap tudtam meg.

2010. febr. 3. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!