Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz vizsgálatra vidékről...

Magzatvíz vizsgálatra vidékről Budapestre irányítottak. Mi lesz ha kifutok az időből?

Figyelt kérdés
Bejelentkezni csak pénteki napon lehet (hétfőtől-csütörtökig nem lehet). Pénteken egész nap 9-től fél 12-ig folyamatosan próbáltam telefonálni, de csak gépihang szólt bele, addig várakoztatott többször is, hogy a vonal megszakadt. A 13. hét óta próbálkozom időpontot kérni, már a 15 héten járok még nem sikerült. Ha Budapesthez tartozom (oda irányítottak)pl. Debrecenben fizetnem kellene a vizsgálatért? Ti mit tennétek?
2008. nov. 3. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért küldtek magzatvízvizsgálatra? Találtak valami problémát a 12. héten?

Szerintem Debrecenben is csinálnak ilyen vizsgálatot, s még nem hallottam, hogy fizetni kellett volna érte.

2008. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A korom miatt.
2008. nov. 3. 09:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok válaszolni, viszont azt megkérdezném, hogy mennyi idős vagy? Hogy hány éves kor után küldenek ilyen vizsgálatra?
2008. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
35 éves
2008. nov. 3. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is voltam 2 hete.Nagyon nehéz bejelentkezni és tényleg csak pénteken lehet. Nekem ez a szám van meg: 06-1-459-1500/54250 ha ez nem sikerül probáld mellék nélkül és kérd a genetikai vizsgálot.Én a 22. héten voltam.
2008. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen Én is ezt a számot hivogattam, de semmi.

Ha sikerül mikorra adnak időpontot, a 18 hétre?

2008. nov. 3. 10:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha Neked a 22. héten csinálták, hány hetes korig lehet elvégezni?
2008. nov. 3. 11:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hétre rá adtak idöpontot olyan sokan voltak.Hogy meddig végeznek ilyen vizsgálatot azt pontossan nem tudom, gondolom attól is függ, hogy mi a probléma, de biztos nem futsz ki az időböl.
2008. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. nov. 3. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!