Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok a neten ilyet?...

Hol találok a neten ilyet? Kifutok az időből!

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egy betegség miatt kórházban voltam, de úgy néz ki, hogy ha nagyon összeszedem magam akkor eltudok menni a nyári gyakorlatomra és tudom is azt teljesíteni. Az erre vonatkozó tételeimet már kidolgoztam, azzal nincs probléma.


Viszont a következő évemet csak a nyári gyakorlatról írt 10-15 oldalas beszámoló leadását követően kezdhetem meg.


Banki szakügyintézőre járok és a gyakorlatomat az egyik helyi bankfiókban fogom tölteni, de szükségem lenne pár mintára, hogy tudjam, hogyan is kell elkészítenem a beszámolót.


Tudtok olyan oldalt a neten, ahol ilyen beszámolókat találok?

A legjobb lenne ha a pénzügyi területhez kapcsolódna, de az se baj ha csak mást tudtok linkelni. Én kerestem már de nem találok.


2011. júl. 6. 17:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!