Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenék tetszenek ezek...

1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek veled, h nagyon sok a szülőn múlik, és abban , h ezek a Miley féle drogos celebek is nagyon rossz hatással vannak a társadalom fiatal tagjaira.
2010. dec. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Nem ,de Adam sem állt ki és kiabálja hogy jaj én a fiúkat szeretem.:D Csupán közölte az AI után ,amire mindenki kiváncsi volt. Őszinte volt és tárgyilagos,és jól tette. Gondolkodott rajta hogy beszéljen-e egyáltalán róla,de úgy döntött ,ha van rá lehetősége muszáj elmondania az álláspontját. Eljátszhatta volna a hetero szépfiút,többen is szeretnék,de az már nem Adam lenne. Ő ilyen. A zenéje,a turnéja a szerelemről ,és valóban ,a szexről is szól. Ezért nem tiniknek való és nem tucat.Nem sok előadó énekel ilyen nyíltan ilyen dolgokról. Én ezért tisztelem. Mert önmaga mer lenni,ami nagyon fontos. Nem próbál és nem is kell mindenkinek megfelelni.

Az hogy mi a normális ,pedig csak a társadalom határozza meg. Számomra teljesen normális az is ha két fiú,vagy két lány.:) Ez csak nézőpont és nyitottság kérdése. Számomra a szerelem normális. És a szerelmet gyönyörű dolognak tartom,függetlenül attól,hogy két fiú között,vagy egy lány és egy fiú között zajlik-e.

2010. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
Ezt az utolsót igazán szépen mondtad. :) Na jó, ne offoljuk tovább a kérdést. Igazat adok neked sok mindenbe, de azért nem az összes dologban, de hát minden ember más, ugye.
2010. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Természetesen,és köszönöm. És örülök hogy sikerült "zöld ágra vergődni" XD :D Van amiben egyezik a véleményünk van amiben nem. De unalmas lenne az élet ,ha mindenki mindenben egyetértene.

És igaz is: bocsi az offért a kérdezőtől ,meg mindenkitől. Szépen elkalandoztunk. :D

2010. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Na nem veszett el minden hitem:D De már kezd elegem lenni hogy itt van 41 válasz abból kb 10 válasz a kérdésemre! Olyan nagy kérés hogy válaszoljatok már arra amit kérdeztem?
2010. dec. 15. 19:26
 46/53 anonim ***** válasza:
100%
Oké. Akkor ha még érdekel a véleményem, én Lady Gagára szavazok. Van tehetsége ahhoz, h ne felejtsék el egykönnyen az emberek, nekem tetszik a stílusa, bár a zenéje annyira nem, de maga a nő szimpatikus.
2010. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

Természetesen az ilyen válaszok érdekelnek! Erre vártam egész eddig és továbbra is várom hogy válaszoljanak sokan:)

Igen én is így gondolom Lady Gaga tényleg tehetséges! Szeretem a hangját és tetszik ez a stílus:)

Köszönöm a választ!

2010. dec. 16. 15:31
 48/53 anonim ***** válasza:
18:00 Megmondanád, hogy miért kell így válaszolni?! Ha nem tetszik egyik zene sem, akkor húzz a francba, de senki sem arra volt kíváncsi, hogy mi a véleményed Gagáról...
2010. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
*mármint ha csak így tudod kifejezni a véleményedet. Engem legalábbis rohadtul nem érdekel, és szerintem a kérdezőt sem, ahogy azt már 20szor leírta!
2010. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Már úgy vagyok vele hogy nem érdekel és jelentem ezeket a válaszokat:) Egyszerűen magukat járatják le! Nem hiszem el hogy nem fogják fel hogy tűnjenek a kérdésemtől a rockerek!XD

És azért mert valakinek nem szimpatikus például Gaga még nem kell a tehetségét kritizálni... mert az van neki;)

2010. dec. 16. 18:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!