Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenék tetszenek ezek...

1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
47%
Adam Lambert - Sure fire winners
2010. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
58%
Abban a hitben jöttem ide, h lesznek jó zenék is. Homárok, transzik, hermafroditák, nyálas tinipi.ák... csodálatos.
2010. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
ma 18:43 Kedves roppant értelmes, intelligens válaszadó! Sajnálom hogy nem tudtam eleget tenni a te ízlésednek, igazán kíváncsi lennék rá hogy neked mi tetszik? Belegondoltál hogy nagyon sok mindenkinek az nem tetszik ami neked? És igen vannak köztük meleg előadók akik hihetetlen tehetségesek, és sokkal jobb emberek mint te! Talán nézz tükörbe mielőtt ilyen véleményt nyilvánítasz olyan emberekről akik igen is letettek valamit az asztalra. Gondolok itt Adam Lambert-re aki rengeteget dolgozott azért hogy az legyen aki! És tinip*csák? Szándékosan nem linkeltem egyetlen tinisztárt sem, ők előadók, és igen tisztában vagyok vele hogy vannak köztük kevésbé tehetségesek, de a zenéjük sok mindenkinek tetszik!
2010. dec. 12. 18:53
 4/53 anonim ***** válasza:
0%
:DD
2010. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
72%

"Kedves" második,szeretném azzal kezdeni ,hogy amíg homárnak hívod a melegeket ,addig ne ide irogass ,hanem vegyél pár felvilágosító órát.

Adam Lambert: napjaink legtehetségesebb és legkülönlegesebb énekese. A szexualitásának semmi köze ahhoz ,hogy hogy énekel,és mit csinál.

Allison Iraheta volt az egyetlen aki még tininek számítható,de ő sem tinisztár,hanem fantasztikus hanggal rendelkezik.

De Lady Gaga ,Christina,Ferras és az összes itt felsorolt előadó bebizonyította ,hogy tud énekelni és előadók,nem pedig ócska tinisztárok.

Persze meglehet a véleményed,írd le hogy neked nem a stílusod (bár elég különbözőek) ,de az ilyen vélemény csak téged minősít.

2010. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszadónak üzennék én is, emellett egyet értek a kérdezővel és az előttem szólóval. Szóval, szerintem ezt a véleményt nyugodtan megtarthattad volna magadnak, senki nem volt arra kíváncsi, hogy egy rasszista paraszt vagy, aki nem képes felismerni a tehetséget. Igen, vannak a listában olyan előadók, akik melegek, stb., de emellett értékes emberek, csodás hanggal, és ütős számokkal. Az, hogy neked nem tetszik, magánügy, de szerintem a kérdező egy értelmes kérdést tett fel, és nem kérte, hogy ilyen válaszok szülessenek. Legközelebb írd le, hogy "egyik se, nem a stílusom", aztán húzzál a fenébe. Köszönöm.


Amúgy nekem ezek tetszenek:

-Adam Lambert - Sure Fire Winners

-Adam Lambert - Aftermath acoustic <3

-Ferras - Hollywood's Not America

-Katy Perry - E.T.

-Allison Iraheta - Beat Me Up

Jeffree-nek ezt a számát pedig még nem hallottam, de most pótolom ;)

2010. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Na szóval, meghallgattam a Jeffree számot, és ez is jó! :D
2010. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim válasza:
2010. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
52%
Na drágáim akik a fejemet követelitek, az utolsó által belinkelt zenék mondhatók igazi zenének. Amit ti hallgattok az szemét.
2010. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,amint látod,az előzőnek senki nem szólt,mert normális hangnemben közölte,hogy neki nem tetszik egyik sem és még be is linkelte az ő ízlésének megfelelőt,nem csak pofázott. Amint látod,mi nyitottak vagyunk más zenékre is. DE te is tartsd már tiszteletben a másik ízlését. Attól hogy neked nem tetszik ,még nem szemét. Tudod hányan gondolják azokra a zenékre ,amit az előző linkelt,hogy szemét? Én személyesen egyiket sem kedvelem túlzottan,igaz nem is tartom szemétnek,csupán hozzám közelebb áll a lágyabb zenei vonal. Nekem fontos ,hogy az énekesnek különleges hangja legyen vagy kiemelkedő előadói képessége,valamiért különbözzön,és ne átlagos zene legyen. Ezenkívül fontos a dalszöveg,és a többsége ezeknek a számoknak nekem pl a szövegük miatt tetszik ,mindegyik sokat jelent. Úgyhogy nem muszáj tovább vitatkoznod,megvolt a lehetőséged ,hogy normálisan válaszolj ,mint az előtted szóló,de sajnos nincs meg hozzá a kellő intelligencia-szinted. Van ilyen. De most láthattad,hogy hogy kell normálisan véleményt alkotni,akkor is ha nem értesz egyet.
2010. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!