Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenék tetszenek ezek...

1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
52%

A 21:12 válaszolónak van igaza. Azok jó zenék.... \m/

14/F

2010. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
Úgy látom, aki nem rockot vagy stb. hallgat, az már nem is ember, hanem b*ziimádó botfülű...Aha, hát k*rvajó. Komolyan emberek, miért nem lehet elfogadni, hogy nekünk ez tetszik?! És nem, ez sem f*s attól, hogy nektek nem tetszik. Én se megyek oda, hogy fú, ez mekkora sz@r, meg az mekkora sz@r...De minket idejönnek a Depresszió, Marilyn Manson meg stb. fanek, hogy leoltsanak. Szánalom, komolyan :'D
2010. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

NA JÓ ,MINDEN AGRESSZÍV ROCKER HANYAGOLHATJA EZT A KÉRDÉST! IGEN,SZERETEM A B*ZIKAT ÉS ÉN ILYEN NYÁVOGÁST HALLGATOK.REMÉLEM MOST MEGNYUGODTATOK,EL LEHET HÚZNI ÉS MEG LEHET HAGYNI A KÉRDÉST OLYANOKNAK,AKIKET ÉRDEKEL. NEM TUDOM HOGY LEHETTEK ENNYIRE SZÁNALMASAK. MIT TANULTOK EZEKBŐL A ZENÉKBŐL? AZT HOGY NE TISZTELJETEK MÁSOKAT.

SZÁMOMRA FONTOS A H-A-N-G,ÉS AKIKET TI ÍRTATOK ,VALLJUK BE NEM A HANGJUKKAL TŰNNEK KI! ÉS FONTOS EGY DALNAK A SZÖVEGE ÉS HA NEM TUDOD MIT JELENTENEK EZEK A DALOK ,AKKOR INKÁBB TANULJ MEG ANGOLUL,AHELYETT HOGY ITT SZENVEDSZ CSESZD MEG.

SZÓVAL LE LEHET ÁLLNI,MENJ ÜVÖLTESD SZÉT A FEJEDET MANSON-NAK,CSAK HAGYJ MÁR BÉKÉN MÁSOKAT.

AMÚGY MEG ELMONDOM HOGY ADAM LAMBERT ROCK-OT IS JÁTSZIK.

http://www.youtube.com/watch?v=tE4Nl1-Fq5Y

http://www.youtube.com/watch?v=gimzRqsPTZc

http://www.youtube.com/watch?v=Kjry_8w7t7E

http://www.youtube.com/watch?v=5SaVi-zQud0

http://www.youtube.com/watch?v=9a8Z-kMjstg


Szóval amíg nem tudsz semmit egy előadóról addig ne szóld le ha megkérhetlek. Köszi.

2010. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim válasza:
34%

ezek gec szarok tehetség nulla a média nyomatja őket és a sok majmolós fsz fejelkezdi halgatni nem vagyok rocker és ha valami zenét linkelsz akor nem irok semmit ZENÉT; (hip hop UNDERGORUND NEM ILYEN50CENT) ska reggae punk metal eggyéb szép zenék amik nem viva top40 be tartoznak


és am meg ez zene : http://www.youtube.com/watch?v=S-x95Q0SJfY


esetleg ramones clash prosectura nofx offspring ezek zenék

2010. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

Te még mindig nem érted mi bajom? Neked ez a zene,nekem meg az . És mondtam hogy ha nem tudod kik ezek az előadók akkor ne véleményezd őket,mert nem tucat és divatzenék ez biztos.

De igazán megtanulhattad volna tisztelni a másik ízlését,ezzel magadat minősíted...

2010. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj ,de Adam Lambert ezekről a számairól hol hallottál? Szándékosan nem slágerét linkelt a kérdező,mert azok elcsépeltek és vannak akik rajongónak hiszik magukat mert ismerik egy számát amit épp felkaptak.

De már bocs,Jeffree Start,Allison Iraheta-t és Ferrast te hányszor láttad a Viva Top 40 -ben vagy akármelyik szánalmas magyar zeneadón?

Kicsit ostoba vagy,nem gondolod? Olyanról pofázol itt amiről halvány lila gőzöd sincs... Muszáj h*lyét csinálnod magadból?

2010. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

Eddig csak nevettem rajtatok, de most már elég! Most már úgy gondolom el kell fogadnunk hogy vannak ilyen szánalmas, buta, primitív "emberek"! Ez sosem fog változni, sosem fogjátok felfogni a kérdés lényegét, vagy amit egy-két előttem szóló válaszadó próbált elmondani! Veritek itt a nyálatokat hogy ti milyen kib*szott menők vagytok mert ordítozást hallgattok? Ha kíváncsi lettem volna ezekre a zenékre akkor olyan kérdést tettem volna fel hogy Linkelnétek-e ilyen zenéket? De lesz*rom hogy neked mi tetszik attól még ne gyere ide és oltsd azt aki értelmesen válaszol a kérdésre, te nyomorult!

Már ne is haragudj de milyen Viva top40-ről beszélsz? Tudod én rühellem a Viva Tv-t már régóta nem érdekel hogy mit játszanak és mit nem! Egyben biztos vagyok! Ezek közül a számok közül egyet sem hallhattál ott;)

15 éves vagyok és úgy gondolom mért kéne nekem elzárkózva valami depis f*szt hallgatnom? Soha nem ítéltem el senkit azért hogy hogy néz ki, milyen stílust képvisel, milyen a szexuális beállítottsága (és tudod büszke vagyok rá hogy nem ez alapján választom a zenéket), milyen zenét hallgat! Egy kérdést akartam feltenni amire azt hittem több értelmes választ kapok de ez egy két balf*sz miatt lehetetlen! És elszomorít, hogy vannak ilyen h*lye szánalmas emberek!

Gratulálok;)


Azért még mindig szívesen fogadom az INTELLIGENS, ÉRTELMES EMBEREK HOZZÁSZÓLÁSAIT!

2010. dec. 15. 08:30
 28/53 anonim ***** válasza:
50%
Megígértem, hogy nem írok ide többet, de meg kell köszönnöm azoknak, akik mellém álltak, már megijedtem, hogy csak nekem van jó ízlésem. :D
2010. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

Na ide figyelj ,cica . Én nem 15 éves vagyok,de mégis egyetértek a kérdezővel.

Te intelligensnek tartod magad ,hogy olyan dologról alkotsz véleményt amiről fogalmad sincs?:D Ha tudni akarod,ADAM LAMBERT az a mai zenei iparban ,aki újjáélesztette a glamrock műfajt. Úgy emlegetik ,mint Freddie Mecury,Steven Tyler utódját. Szerinted ez véletlen?:D Miért beszélsz olyanról amiről nem tudsz semmit?:D Amúgy meg ismételten kérdezem: ismered az itt belinkelt dalok szövegét? Maradjunk Adam-nél. Tudod milyen zenét játszik? Tudod miről énekel? Ha tudod ,és ezután mondod ,hogy tiniknek való tucatzene ,akkor tényleg súlyos problémáid vannak.

Az pedig hogy megítélsz valakit egy hozzászólás alapján?:D Ne haragudj ,de te hány éves vagy?:D:D Komolyan már csak röhögök rajtad...XD Te hogy nézhetsz ki?:D Tipikus kis divatmajom vagy,aki azt hiszi nagy rocker azért mert két számmal nagyobb fekete ,metalicás pulcsiba jár,amit havonta cserél le,meg megnöveszti a haját és csak ünnepnapokon mossa meg.:D És akkor kemény rockernek tartod magad,közben fogalmad sincs róla mi az a rock'n'roll életérzés.:D Én nem járok feketébe,nőiesen öltözöm,mégis hallgatok rock-ot ,képzeld Adamtől is ,mert jéééé képzeld ő játszik rock-ot.:D Az egy dolog ,hogy te "nagy rocker" létedre azt hiszed csak a hajrázós hörgés üvöltés a rock. :D

Azt ajánlom művelődj kicsit,és legyél nyitottabb ,mind a zene iránt,mind a többi ember iránt,hidd el akkor még talán barátaid is lesznek és nem érsz majd rá itt osztani az észt és feleslegesen kötekedni,vadidegen emberekkel.;)

2010. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
52%
Csak hogy ezek a sarokba vonulo "üvöltözö" emberkék milliókat kaszálnak és többet érnek mint a szennyezet családod mocskos élete :) Ilyen botfülü hogy lehet valaki?Te jó ég isten kímélj meg.
2010. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!