Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik zenék tetszenek ezek...

1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
50%
Adam Lambertet egy lapon említeni Freddie Mercury-val??? Szerencsétlen forog a sírjában.
2010. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
Ok,én lezártam a vitát.:) Tudod sok nagy rockzenész örülne ha Freddie Mercury-hoz hasonlítanák és a te kis kedvenceidet soha nem fogják egy lapon említeni vele.;) Számomra ez mindent megmagyaráz. Ha pedig nem olvastad volna ,édesem,akkor nem húztad volna fel magad így.:) ÉS mint mondtam ,azt gondolsz amit akarsz,de számomra Adam Lambert az egyetlen a mai zeneiparban ,aki ér valamit még . Benne megvan minden: a tehetség ,egy különleges személyiség,minden adottsága megvan ahhoz hogy példakép legyen ,és nem adta el magát. Te fikázd nyugodtan és engem is,de az hogy nem tisztelsz másokat csak téged minősít.:) Úgyhogy nyugodtan legyél idegbeteg,talán majd idősebb leszel és megtalálod önmagad ,a zenében és az egész személyiségedben is.:) Én sok szerencsét kívánok neked ehhez.:) És remélem egyszer te is boldog leszel és rájössz hogy mik az igazi értékek az életben és arra is hogy minden ember más, és remélem egyszer elfogadsz másokat olyannak ,amilyenek ,mert ez elengedhetetlen az élethez. Máskülönben nem nagyon van értelme az életnek,mert egyedül nem sokáig leszel el ilyen jól.:)
2010. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jókívánságaid de én nagyon boldog vagyok már most is. Bár tudom, h ez a ti zenétek nélkül nem lehetséges. :D
2010. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Figyelj,most tényleg. Próbáld átgondolni,hogy tulajdonképpen min veszekszünk?:D A zenén? Nem mondtam hogy a mi zenénk nélkül nem lehet. Sőt ! Mindegy hogy ki milyen zenét hallgat. Nem ítélhetsz el valakit azért mert nem ugyanaz a zenei ízlése,mint neked. Ezt próbáltam elmagyarázni. Mást szeretsz,másban hiszel,más zene inspirál téged ,mint engem,de ettől még nem vagyok én sem rosszabb ember nálad és te sem vagy semmivel rosszabb mint én. De mégis sikerült felülkerekednem,de nem a zenei ízlés dolgában,hanem abban hogy én ,ellentétben veled nem ítéltem el senkit a zenei ízlése miatt.

Csak annyit kértünk ,hogy normálisan válaszoljatok a kérdésre,(amint láttad más is írta hogy nem a stílusa és mi szívesen fogadtuk az ő zenéjét,mert nyitottak voltunk).DE ha ennyire nem érdekel egyik belinkelt zene sem,akkor nem értem miért irogatsz ide,amihez megvan minden jogod,csak nem értem.:) Én sem válaszolgatok olyan kérdésre ,ami nem érdekel.

A zene,az zene. És nem valami okos dolog mást elítélni és sértegetni a zenei ízlése és életstílusa miatt.

Utoljára írtam ezt le,remélem sikerült megérteni. Ha nem akkor az már nem az én hibám,én mindent megtettem.:)

További szép napot.

2010. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Figyelj, én nem mondtam, h elítéllek téged, vagy h többre tartom magam nálad, mert mást hallgatok, én csak annyit mondtam, azt hittem jobb zenéket sorol fel a kérdező, erre mindenki rám támadt. Egy szóval sem mondtam, h ezért elítéllek bármelyikőtöket is. Ti voltatok ellenségesek velem a véleményem miatt, nem pedig én.
2010. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Ez esetben az előző és a mostani hozzászólásomat nem kell magadra venned.:) Ha jól láttam akkor kb 3an írtatok hasonlókat,nem mindig tudom követni ,hogy melyikőtök melyiket írta,tehát akinek nem inge...

Viszont lehet hogy konkrétan minket éppen nem TE sértegettél,de számomra sértő a homározás és az egyéb homofób jellegű hozzászólás,tekintve hogy vannak meleg ismerőseim és nem szeretem ha bármilyen módon szidják azt aki nem átlagos.

Nekem,konkrétan ennyi a problémám és amit leírtam az előbb. Ebből mindannyian leszűrhetitek ,hogy kire mi vonatkozik. Csak arra próbáltam rávilágítani,hogy ha nem tetszik a kérdés,nem kell foglalkozni vele,mert nem fair azokkal szemben ,akiket érdekelt volna,pl a kérdezőt. Nem neki kell esni,ő csak kiváncsi volt hogy kinek melyik zene tetszik ezek közül.

ÉS persze ezt a veszekedést teljesen értelmetlennek tartom.:)

2010. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Értem. Nekem leszbikus ismerősöm van, nem magával a homoszexualitással van bajom, és homofób sem vagyok, azt nem szeretem amikor ezt hirdetik. Mindenkinek magánügye a nemi hovatartozása, miért kell ezzel fertőzni a gyerekeket pl. A végén még az lesz, h aki heteroszexuális az nem is menő. Oké Adam meleg, legyen, de miért kellett színpadon csókolóznia a gitárosával, azt hiszem. A koncerten biztos vagyok benne, h nem egy 18 év alatti gyerek volt. Érted mit akarok mondani?
2010. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Persze ,hogy értem.:) Csupán nem értek egyet vele. Hirdetik? Annyiban egyet értek,hogy a szexualitás magánügy.DE a szexualitásnak minden fajtája.:D Ha azt mondjuk "vannak akik hirdetik a homoszexuális életstílust" akkor vagyunk mi,akik meg a heteroszexualitást hirdetjük. Ez sem jobb.:D Én úgy gondolom,hogy egy meleg párnak is ugyanannyi joga van kimutatni az érzéseit ,mint neked ,vagy bármelyik heteronak.

Adamről pedig: feltételezem tudod,hogy nem úgy ment az American Idolba,hogy "heeeey meleg vagyok figyeljetek ráááám". Ő is a körülmények áldozata,milliók megutálták mert kiderült hogy meleg. Ő pedig előnyt kovácsolt belőle. Összetörhetett volna,elveszthetett volna mindent amiért addig dolgozott,de ő inkább a javára fordította a helyzetet.

Az AMA-s fellépése túlzás volt,ezt a legnagyobb rajongói is elismerik. Természetesen ő is ember,neki is vannak hibái. Azt elcseszte,de nem csak azzal hogy megcsókolta Tommy-t,hanem rosszul énekelt,agresszív volt és még el is esett.

Aztán a turnén azóta is játszik Tommy-val,de ez már az ő dolga. Nyilván aki nem kiváncsi rá ,az nem megy el a koncertjére. Én ott voltam Bécsben és tetszett amit láttam. ÉS előtte ott lettem volna Hollandiában. Mert tetszik amit csinálnak. De persze én értem azt is akinek nem,csak az akkor ne nézze meg azokat a videóit.:)

Ez persze az én véleményem.

2010. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

És még valami: az hogy mi fertőzi a gyerekeket elég relatív. Nem gondolom,hogy károsabb lenne egy gyerekre,ha toleranciára neveljük,és látja hogy két férfi is szeretheti egymást,mint az hogy a hugom egyik nap még a tv-ben nézi Hannah Montana-t ,a másikban meg azt hogy Miley vonaglik,drogozik . Hiába teszi pasikkal,szerintem rosszabb hatással van ez a gyerekekre. De úgy általában ,amit mostanában a gyerekek tanulnak a mesékből és a tv-ből,nem hiszem hogy a homoszexualitást tabuként kéne kezelni,ugyanakkor nem is kell túlzottan kiemelni.

Adam pedig megmondta: ő nem bébiszitter,hanem előadó.

A szülők felelőssége,hogy ellenőrizzék ,hogy a gyerekük mit néz 10 óra után a tvben (az AMA jóval 10 után volt) és hogy milyen koncertre viszik ,illetve mire keres rá a neten.

2010. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Te láttál már heteroszexuális aki kiállt és nagybüszkén kikiálltja h ő a lányokat/fiúkat szereti?:) Másrészt meg az a normális elfogadott és természetes h a fiú lányt szeret, a lány meg fiút. De mondom nekem nem gond, ha ez nem így van. Csak ne provokáljuk a köznépet azzal, h a másságunkat mutogatjuk. És itt nem arra gondolok egy homoszexuális pár kézen fogva megy az utcán, hanem amikor direkt mutogatják magukat, és őszintén, ez elég gyakori náluk, tisztelet kivétel. Erre ott vannak a büszkeség parádék.
2010. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!