Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Válaszolnátok 3...

Rockerek! Válaszolnátok 3 kérdésemre?

Figyelt kérdés

1, Rockerként öltözködsz, vagy "csak" rockzenét hallgatsz?

2, Hány éves vagy,és fiú vagy lány?

3, Ez nem igazán ide tartozik, de érdekel: Volt-e/Van-e valamilyen lelki trauma/csalódás/probléma az életedben? Nem kell sztori, ha nem akartok írni, egy igen/nem elég.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. dec. 9. 19:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

1. általában

2. 14, lány

3. igen

2013. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

1. "Rockerként" öltözködöm, igen :D Hát, kinél mit jelent ez a fogalom. Szeretek fekete cuccokat hordani, bakancsot, bőrcuccot, mert ezekben érzem magam jól. Igaz, az öltözködésnek annyira nincs sok köze a zenei stílushoz, de én akkor sem tudnám jól érezni magam százszínű ruhákban.

2. 16/L

3. Problémák mindig vannak, le kell sz*rni őket

2013. okt. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Antibirka válasza:
100%

1. Szinte mindig is rockot hallgattam és hallgatok amíg élek. Szinte mindig fekete ruhában jartam, nem rock/metál zenekaros cuccba csak fekete. Most is ugyanúgy fekete és hosszú haj.


2. 28/f


3. Az élet maga egy trauma:D Nem azért lesz valaki rocker mert éri valami. Pusztán csak azt érzi a lelkében, ráadásul nem lesz bábja a divatrendszernek.

Jah és annyi, hogy aki 16 éves korában rocker volt vagy úgy nézett ki, de már 20 évesen nem az, azok mind pusztán divat emberek vagy olyanok akik nem találják a helyük. Rám is mondták, hogy kinövöm még anno 16 éves koromban, most 28 vagyok és nem változtam. ;)

2016. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!