Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek! Válaszolnátok 3...

Rockerek! Válaszolnátok 3 kérdésemre?

Figyelt kérdés

1, Rockerként öltözködsz, vagy "csak" rockzenét hallgatsz?

2, Hány éves vagy,és fiú vagy lány?

3, Ez nem igazán ide tartozik, de érdekel: Volt-e/Van-e valamilyen lelki trauma/csalódás/probléma az életedben? Nem kell sztori, ha nem akartok írni, egy igen/nem elég.

Előre is köszi a válaszokat.


2010. dec. 9. 19:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi számít rockeres öltözködésnek? Bakancsot, bőrkabátot naponta használok. (Mivel tél van.) Egyébként farmer és sokszor zenekaros, fesztiválos pólók, de nem csak ezek teszi ki a ruhatáram. Egyéb rockeres kiegészítőm nincs. Persze hosszú haj + szakáll alap.


2. 20/F


3. Volt-e csalódás vagy probléma az életembe? Hol élsz te? Naponta vannak új, jobbnál jobb problémáim, melyeket meg kell oldanom. A problémák megoldása, a nehézségek leküzdése maga az élet.

Persze a csalódás és természetes velejárója az életnek. Időnként csalódik az ember.

Lelki trauma? Ilyeneket is átél néha az ember, de én eddig még sikeresen túltettem magamat ezeken a "traumákon" is.


[Ha azt akarod bebizonyítani, hogy aki nem tuc-tucot hallgat, az lelki sérült, akkor közlöm, hogy a reprezentatív minta minimum 1000 fő.]

2010. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Csak hallgatok. nem vagyok képmutató, számomra egy zenestílus iránti rajongás nem az öltözködési stílusomban nyilvánul meg.

2. 20/L

3. Nem igazán, csak régen, a 15-17 éveseknél szokásos, korral járó jelentéktelen időnkénti... Depi? Nem is tudom... De igazából semmi komoly. Én nem nevezném traumának. Csalódás az volt rendesen, de túlléptem rajta.

2010. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%

Csak zene... Régebben... Kíváncsiság... Megtetszett. A vicc, hogy tök szociális voltam előtte, de utána meg antiszoc lettem...Fura dolog... Nem minden rock ilyen... A zene befolyásolja az embert. A death metal nem egészséges, de vannak jó rock zenék sokat kedvelek a mai napig... Nem szabad csak rock zenével "táplálni" a füled :D Én mindenevő lettem zeneügyileg...


18F


Lelki trauma nem volt... Pont, hogy az új suli zökkentett ki a normál életemből... Sok volt az impulzus, ami ért... De ki lehet nőni. Ha az segít a szüleim elváltak, de nem érzem ezt oknak, mert 5 éves lehettem, a rockot meg 14 évesen hallgattam...

2010. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Régebben jobban öltözködtem úgy, de most már csak egy- két stílusjegyet tartottam meg belőle,inkább elegánsan öltözködöm.

2. 19/L

3. Volt sok csalódásom, traumám az életbe, mint ahogy most is van egy kettő.

2010. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Daweee000 ***** válasza:
100%

1, nem jellemző, átlagosan öltözködök, vállig érő haj meg télre bőrdzseki, semmi extra. Bár most gondolkodok rajta hogy kéne egy két zenekaros póló.


2, 19/F


3, Mindenkinek vannak kisebb nagyobb problémái az életben, én nem éltem át az egész életemet meghatározó tragédiát, viszont természetemből fakadóan antiszoc és visszahúzódó vagyok.

2010. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem öltözködök úgy, csak hallgatom. Ez a fő vonal, de mellette még nagyon sokféle zenét szeretek. Régebben gondolom valami közösséghez-tartozni-akarás miatt kipróbáltam az öltözködési stílust is, de nem működött. Ma nem látszik rajtam, hogy miket hallgatok.


2. 22/L


3. Csak olyasmik, mint mindenki másnak (halálozások, sulis cikizések). Ezek mindenkivel előforduló dolgok. Túllép rajta az ember.

2010. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
1. Én inkább Motoros vagyok de hasonlóan öltözködök Bördzseki Motoros Bakancs Cowboy kalap
2010. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

előbbi vagyok csak véletlenül hamarabb küldtem el


2. 16/Fiú


3. volt de nem sok és nem tartozik a stílusomhoz amúgy is ez előtt rapper voltam

2010. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Kb 13tól 17 éves koromig kizárólag feketében öltözködtem, aztán a végére már megtetszettek a színes ruhák is. Néztek is az ismerősök, amikor megjelentem fehér pólóban :D Ma már ritkán öltözöm be teljesen feketébe (jóformán csak ha fellépésünk van), de ilyen divat cuccokat nem vennék fel. A divatot nem követem, de nem is úgy öltözöm, mint a legtöbb rocker. Nem a ruhámon hordom a zenét...


2. 19/F


3. Volt pár trauma, probléma, és ez igen csak hozzájárult ahhoz, hogy ezt a zenét szeretem. A tuc-tuc valahogy sosem tudott megfogni és megnyugtatni, míg egy jó blues vagy rock ballada a legnagyobb bajban is segített.

2010. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Soha nem öltöztem rockerként, pedig több évig csak azt hallgattam (ma már jóval vegyesebb)


2. 20/f


3. semmi komolyabb lelki sérülést nem szenvedtem

2010. dec. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!