Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tegyük fel,hogy a férfinak is...

Tegyük fel,hogy a férfinak is van lelke.Lélektani értelmezésben hogyan kell elemezni Zámbó Jimmy:Ugye nem bántad meg című nótáját?Mit akar üzenni a férfi a nőnek,azon kívül,hogy jól meg...?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 21:34
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

10 van egy találmány, amit úgy hívnak, hogy auto correct. Nagyon szeret "kijavítani" dolgokat. De, főzök, mosok, takarítok, ha kell még az asztalt is beviszem a házba. Nem tudom, hogy honnan veszed azt, hogy rendelt kajákon élnék, hiszen erről nem tettem említést. Nincsen szükségem arra, hogy mástól kérjek recepteket, ha valamit még akarok főzni, akkor ha máshol nem is, neten találok rá receptet. Az, hogy nem gondoskodok egy rakat gyerekről, meg nem vagyok egy férfi rabszolgája sem, nem azt jelenti, hogy saját magamnak ne intézném el a dolgaimat.

Utóbbi kérdésedre a válaszom : Nem, tekintettel arra, hogy aszexuális vagyok, a nemi élet semmilyen formájában nem érdekel.

2023. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
67%

"Mit nevezel a férfiaknál léleknek?"

Azt amit te nevezel léleknek a nőknél. A lélek különböztet meg minket az állatoktól. Ezek szerint te a férfiakat vagy állatoknak tartod, vagy nem vagy tisztában a léleknek, mint fogalomnak a jelentésével.

"Nekem ne magyarázza már meg Senki ember fia,hogy nem az jár a fejetekben:Vajon mikor ültethetném már Magamra?"

Soha nem ez jár a fejemben egy randin, pedig fiatal vagyok szóval bőven lenne esélyem a nőknél. De valahogy mégsem ez az elsődleges prioritás a számomra. Sokkal inkább a lány személye érdekel. Amiről te írsz az csupán a felszínes férfiakra jellemző.


"Nyilván minden nő csak szeretkezik…"

Nem minden nő CSAK szeretkezik, de igen, vannak ilyen nők is. De nekik ez a foglalkozásuk.


"Minden nő vágyik rá,csak van egy töketlen faszi mellettük,akihez igazodnak."

Ezt nem teljesen értem, gondolom ez is csak egy inzultus a férfiak irányába.

2023. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
#11Főzöl,mosol,takarítasz,mindent is megcsinálsz,ergó a konyhában is vagy.Kicsit pörgess már vissza,hogy mit írtam.Egy nőnek igenis a konyhában a helye,ez nem kérdés,főleg,ha van családod.Ha Valakit tisztán szeretünk,akkor nem gondoljuk azt,hogy rabszolgák vagyunk,Én nem is ezt írtam.Aszexuálisokkal nem tudok mit kezdeni,ne haragudj!Csak azért nem érdekelsz a továbbiakban,mert nem tudod a választ az eredeti,tényleges kérdésemre.Szép estét!
2023. márc. 31. 22:02
 14/44 A kérdező kommentje:
#12 Maradj már Magadnak…😂,,A nő személyisége érdekel”.Mert ez nem felszínesség ugye?És igen!Ezeket a dumákat a nők 70%-a benyalja,meg a szeretleket szokták még elhinni sokan,és már ugrik is le a nedves bugyi.Én meg 35éves vagyok,és nem nagyon lehet már megetetni sajnos.Ez van.Zámbó Imre itt vagy?Ha igen,kommentelj kérlek,hogy mire gondoltál a dal megírása közben,Te hitvány…
2023. márc. 31. 22:10
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék aszexuális? Mert nem azon jár az eszem egy parkban, egy egyetemi előadás alatt vagy a randin egy vacsora(!) alatt, hogy jól meg kéne qrni a csajt? Ez a normális viselkedés. A szexuális életemhez meg semmi közöd, de biztosíthatlak hogy minden a legnagyobb rendben van. Nálad viszont annál kevésbé, nagyon torz képed van a férfiakról és a nőkről is. Mondjuk nehezen tudom elhinni hogy vakaki ennyire szűk látókörű legyen, de én felkeresnék egy pszichológust a helyedben, mert ez a torz gondolkodás általában olyanoknál alakul ki akik gyerekkorukban erőszak áldozatai lettek. Érdemes lenne ennek utánajárnod.

Nem azért nem érdekel a válaszom mert nem válaszoltam a kérdésre, hanem mert ezt a vitát már sokadjára is elveszetted és erre te magad is rájöttél. Tudni kell veszíteni ;)

2023. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

13 az, hogy főzök is nem azt jelenti, hogy a konyhában van a helyem.

Lehet, hogy te nem gondolod úgy, de attól még lényegében rabszolga munkát végzel, ha kinyalod még a s*ggét is.

Az aszexuálisokkal nem is kell kezdened semmit, csak ne általánosítgass, hogy minden nő szereti ezt meg azt, mert ez nem így van. Az eredeti kérdésedre meg ahogy elnézem, nem igazán érkezett számodra releváns válasz, arra viszont, hogy milyennek látod a nemeket, nem kevés, és nem véletlenül.

2023. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
#15 Az aszexualitás a #11-nek/ről szólt.Megzavarodtál mi?😆Hát igen!Néha összezavarodik a férfi,ha jól akar kamuzni.Nem azt írtam,hogy az jár a fejedben,hogy jól megba..nád,hanem hogy milyen hamar.Van különbség.Voltam pszichológusnál,és azt mondta,kerüljen a Magadfajtákat,akik még Maguknak is hazudnak.Mi a torz?Az,hogy nem dőlök be?Zavar mi?Engem nem.Köszi a tanácsokat,újfent haszontalan volt.Veszíteni?Erről jut eszembe!Még nem veszíthetek című dal mögött mi van?Ezt tudod?
2023. márc. 31. 22:30
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Isten óvja a férfiakat tőled, te nem vagy épelméjű. Csak tudnám milyen frusztrációt akarsz levezetni ezzel a gyűlölködéssel. Csak nem kikosaraztak párszor? ;)

Mondjuk nem csodálkoznék.

2023. márc. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
A torz.... Nő csak a konyhában jó, kell neki a durva szex, imád kiszolgálni másokat, a férfi meg egy lelketlen köcsög, aki még a legyet is meg qrná röptében.... Röviden és tömören ez a véleményed a 2 nemről. Ez pedig de, eléggé torz. A Még nem veszítetek dal szövege mögött sokkal több van, mint a homlokod mögött, az eddigi irományaid alapján legalábbis.
2023. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
#16Aszexuális vagy,tehát valószínűleg fingod sincs arról,hogy milyen gondoskodni egy emberről/családról/bárkiről.Mégsem vagyok öntörvényű?Hm..Te még engem is túlszárnyalsz.👌Ez tetszik.No de!Megvallom nem számítottam aszexuálisra,nőkről volt szó.Olyan igaziakra.Nem is értem,akkor miért írtál ide.De nem baj.Nem zavar.Szerinted most felkötöm Magam,mert nem érkezett válasz?Megérkezik majd az.Hiszem,hogy létezik egy olyan ember,aki átlagon felüli aggyal rendelkezik,és megérti a kérdést.Kis butus vagy még.🦿
2023. márc. 31. 22:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!