Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tegyük fel,hogy a férfinak is...

Tegyük fel,hogy a férfinak is van lelke.Lélektani értelmezésben hogyan kell elemezni Zámbó Jimmy:Ugye nem bántad meg című nótáját?Mit akar üzenni a férfi a nőnek,azon kívül,hogy jól meg...?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 21:34
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy tegyük fel, hogy a férfiaknak is van lelke?



Jézusom... Nyilván van. A lélek az nem a nők privilégiuma....

2023. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
70%
Semmit. Az egész egy nagy zagyvaság egy olyan ember előadásában, aki félhülyén felhúzza magát egy kakason és hadonászik a fegyverével.
2023. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
78%
Hogy érted, hogy is? Ki másnak lenne?
2023. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%

#2, nem bonyolódok bele, de kakasnak semmi köze nem lehetett a dologhoz, valaki alaptalanul kitalálta és terjesztette, hogy egy plusz elemzéssel is hosszabb legyen a nyomozás!


Amúgy a szöveg mondanivalója: a férfi kérdezi a nőtől, hogy ugye nem bánta meg, hogy Őt választotta, hogy vele éljen, és nem egy másik életmódot (másik ház, férfi, szokások).

És mi az, hogy “tegyük fel” ?! Szerinted nekünk férfiaknak nincs lelkünk, csak zombik vagyunk, vagy mi ?! Ekkora lenézést... ! Lehet hogy Te esetleg egy rossz természetű férfi mellett élsz, de attól még ne általánosíts, hanem akkor inkább keress jobbat!

2023. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
#4 Magát a szöveget tudtam értelmezni,de köszönöm..Engem a mögöttes tartalom érdekelne.Van valódi szándék mögötte,ha ezt a dalt énekli egy férfi a nőnek,vagy nincs?Amolyan mire gondol a költő?Ámítás,vagy érzelem?Mi zajlik a fejében?Mondjuk azt tudom,hogy csak a testnedvcsere,de minekután férfi..pff..Lehet álszenteskedni,akik eddig kommenteltetek,de most őszintén…csak két dolog van a férfiak szempontjából:Basznám/Nem basznám.Nem érdekel az ehhez fűzött vélemény,ne fáradjatok.Aki tud érdemi választ adni,annak köszönöm szépen!
2023. márc. 31. 21:02
 6/44 anonim ***** válasza:
82%

Ez kb. olyan sértő mintha azt mondanám, hogy az asszonynak a konyhában van a helye meg különben is csak potyogtassa a gyerekeket, főzzön az urának, ha már gondolkodásra nem képes, a nők ostobák, az asszony verve jó stb. Természetesen nem gondolom így, de ugye milyen sértő?

Ez olyan mint amikor minden nőt kollektíven ler.bancoznak.

Azt meg különösen sajnálom, hogy eddig csak ilyen férfiakkal volt dolgod. Bár összenő, ami összetartozik :)

2023. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
#6 Én egyáltalán nem sértődtem meg!A nők ösztönszerűen szeretnek főzni,gondoskodni a férjükről/gyermekeikről=,,A konyhában a helyük.”Eddigi tudomásom szerint a nők tudnak csak szülni=,,Potyogtatja a gyerekeket.”Minden nő vágyik a kicsit durvább szexre=,,Verve jó”.Szóval ha nem ilyen közhelyesen tálalnád,akkor minden épeszű nő logikailag is elfogadná.Ki mit szeret,és ki hogy szereti.Honnan tudod,hogy milyen férfiakkal voltam együtt?És ha még szűz vagyok?És ha vérzel,akkor hány deka szalámit szeleteltetsz fel a kiszolgálópultban,hm?
2023. márc. 31. 21:24
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg nincs tapasztalatod férfiakkal, akkor mire alapozod az állításod, miszerint a férfiaknak nincs lelke, meg csak bäsznám/nem bäsznám üzemmódban működnek? Elég bátor kijelentés ez azt tekintve, hogy a Földön 4 milliárd férfi él.

”Minden nő vágyik a kicsit durvább szexre" Még itt is általánosítasz.

2023. márc. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

7 beszélj a magad nevében, jó?

Nő vagyok, nem szeretek gondolkodni másokról, nincs a helyem a konyhában, a nők tudnak csak szülni, de pl meddő nők nem, és pl én egyáltalán nem vágyom a durvább szexre.

2023. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
#8 Túl sok a ,,ha”..Mit nevezel a férfiaknál léleknek?Hogy elviszed a nőt egy ,,romantikus” vacsorára?Vagy egy ,,romantikus” helyre.Nekem ne magyarázza már meg Senki ember fia,hogy nem az jár a fejetekben:Vajon mikor ültethetném már Magamra?Nyilván minden nő csak szeretkezik…igen.Biztosan..Minden nő vágyik rá,csak van egy töketlen faszi mellettük,akihez igazodnak.Ez Neked is szól #9!Plusz még üzenném Neked,hogy gondoskodnit írtam,és nem gondolkodnit.Tehát egyáltalán nem is főzől akkor?Vagy hogy van ez?Ha szeretnéd,adhatok pár fasza kis receptet,persze ha megszoktad a rendelt ételt,akkor mindegy.Nyaltak már ki rendesen?Ha túl intim,akkor elnézést.Még mindig várom a feltett kérdésre a választ.
2023. márc. 31. 21:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!