Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lannisterek vagy Starkok a...

Lannisterek vagy Starkok a szimpatikusabbak? (Trónok harca)

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
miért rakta ki 2szer a kerdest???
2016. márc. 25. 22:25
 2/6 anonim ***** válasza:
csak a Greyjoyok!!
2016. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első könyvben a Starkok voltak, de aztán annyi orbitális hülyeséget halmoztak egymásra, hogy én inkább a Lannisterek pártján állok. Legalábbis, amíg a Targaryen-hát visszatér.
2016. márc. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Starkok, egyértelmű. A Lannisterek büdös patkányok, istenük a pénz és a hatalom, kivéve Tyriont, ő elég szimpatikus figura.
2016. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Lannistereket jobban szeretem, mint a Starkokat, de az örök kedvencem a Baratheon ház (a Sárkánykőn élők) marad. Team Stannis :)
2016. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tigrancs válasza:

Nekem a Lannisterek szimpatikusabbak. Ott van a Starkoknál Sansa Stark, aki (szerintem) elég üresfejű, ábrándozó, néha elvarázsoltnak tűnik.

Robb Stark, elég hülyeséget csinált amikor nem vette el Walder Frey egyik lányát. (Pedig esküt tett) Hát, ebből lett a veszte.

Catelyn Stark...hát mit mondjak róla. Nem igazán szerettem ezt a karaktert. Megvádolta Tyriont, -amikor Brant Jaime lelökte a toronyból- csak mert talált egy szőke hajszálat. Közben Tyrionnek semmi köze nem volt az egészhez.

Ned Stark szimpatikus karakter volt, őt sajnáltam.

Arya Stark egyik k. karakterem. De ő sokkal másabb mint a többi Stark.

Rickonról és Branről most nem írnék sokat, az utóbbi egy bátor fiú, Rickon pedig még kisgyermek, aki nagyon szereti a családját, és örül ha együtt lehet testvéreivel.


A Lannistereknek különleges karakterük van, ott van Tyrion ő az egyik legkedvencebb szereplőm, szerintem Jaime is jó fej, Cerseit pedig néha azért pártolom, mert védi és nagyon szereti a gyermekeit. Tywin Lannister okos ember volt, kézben tudta tartani a dolgokat. Joffrey kár hogy meghalt, mert szerintem egy ilyen karakter is kellett. Elég őrült, akaratos gyerek, de valahogy mindig megkapta amit akart. Myrcellát kicsit sajnáltam amikor elvitték az otthonából, Dorneba, hogy feleségül adják Tristanhoz. Tommen egy gyenge fiú, nem igazán ért az uralkodáshoz, őt is sajnálom, mert valahogy nem megy neki az uralkodás.

2017. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!