Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Starkok avagy Lannisterek?

Starkok avagy Lannisterek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Starkok. Annak ellenére hogy Tyrion Lannister a kedvenc karakterem.
2012. jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Starkok jobbak! Ned volt a kedvenc szereplőm, csak hát... tudjuk mi lett. Most már Tyrion a kedvencem, de ennek ellenére utálom a többi Lannistert, főleg Joffreyt, de őt nagyon. Tywint még bírom rajta kívül, de akkor is, a Starkok mellett állok.
2012. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

fogós kérdés.

ned naivitása és játszma mentessége nagyon felbosszantott mikor először láttam/olvastam,de ez még mindig sokkal jobb,mint a vérfertőző gizda pszichopaták,gyereket ablakból kilökők.

uh egyértelmű,hogy starkok.

2012. jún. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

nyugi, nem lesz Joff sokáig király...


Bár Robb még addig se :D

2012. jún. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hear me roar!

Éljenek a Lannisterek!

Imádlak, Lord Tywin!

2012. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Starkok. A 3. könyvig Lannisterek de most már Starkok. Főleg Arya és Sansa. És már unCat érdekel nagyon.
2012. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lannisterek, ha már e közül a kettő közül kell választani.

Csak Joffrey-t utáltam és Cerseit, de Tyrion, Tywin és Jaime is remek karakterek.

Egy darabig a Starkokat jobban bírtam, de Eddard halála után kissé elrontották a dolgaikat.

2012. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a Starkokat szeretem jobban, ellenben Joffrey-en kívül imádom Jaime-t Cersei-t Tyriont és Lord Tywint is.
2012. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Starkok. Nagyszerű emberek. Az önelégült oroszlánokat nem szeretem, de ez alól Tyrion és Tywin kivétel, akiknek a létezésének van értelme is.
2013. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a Lannistereknek drukkolok. A számomra legjobban elítélendő tulajdonság a szűklátókörűség és a Starkok, nem csak szűk látókörűek, hanem büszkék is rá, hogy azok. Ezért érzek hihetetlen ellenszenvet velük kapcsolatban. Arya kivétel, de egyedül ő nem menti fel az egész családot.
2014. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!