Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, mi lesz a...

Mit gondoltok, mi lesz a Lannisterek sorsa a Sárkányok táncát követően? (A Tűz és a Jég dala)

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Myrcella Dorneban marad Tyrstane herceggel és ő lesz Lady Martell, ahogyan azt eddig is gondolták. (Az esküvőt Tyrion intézte el, ez egy kicsit nekem olyan visszautalás arra, hogy anno Joanna szerette volna, ha Cersei vagy Jaime egy Martellel kössön házasságot. Végül így most teljesül a kívánsága.) Arianne szerintem meghal, így rájuk marad Napdárda.


Tomment szerintem felemészti Cersei őrülete. :( És az ott lévő Tyrelleket és Martelleket is. Aztán már teljesen zakkant állapotában valaki őt is megöli. Vagy végez saját magával. Egyszerűen Királyvár annyira mozgalmas, hogy nem lehet megjósolni, mi lesz az ottaniak sorsa. De szerintem Cersei beteljesíti azt, amit az őrült király tett volna és felégeti az egész várost, amikor megtudja, hogy Aegon herceg feléjük tart.


Jaime ugye elment Brienne-vel. De szerintem nem Catlynhez viszi. Brienne az akasztása előtt kiáltotta valaki nevét. Ahm, van rá esély, hogy Catet az ígéretére emlékeztette, hogy vosszút állhat Stannison és ő nem fog az útjába állni. Lehet sikerül alkut kötniük. De bármi is történik, biztos vagyok benne, hogy Jaime nem így fog felelni a tetteiért.


Tyrion...nem is tudom. Furcsa lenne ha visszatérne. Azonkívül mit is tehetne? Ő most nagyon lóg a levegőben, mert az utóbbi könyvben sok funkciója nem igazán volt. Max. Dany előtt leleplezi Illyrio igazi terveit (Blackfyre összeesküvés, Aegon valójában nem Targ., stb.). Ez menne neki.


Lancel meg elvan. Valószínűleg meghal, mint sokan mások is. De biztosan maradnak elegen. Kaszter-hegy tele van Lannisterekkel.


Ja, még olyasmit tudok elképzelni, hogy Jaimevel megegyeznek, ha bevallja, Myrcella és Tommen törvénytelen gyerekek és lemondanak a trónról, akkor senkit sem száműznek vagy végeznek ki és a Lannister nevet is megkaphatják. Szóval kaphatnának valamiféle happy end-et.

2014. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem Jaime vhogy túléli a Catelynnel való találkozást és méginkább megváltozik jó irányba és a legvégén belép az Éjjeli Őrségbe, mint az egyik vár parancsnoka.


Myrcella és Tommen meghalnak, mivel Cersei kapott egy jóslatot, miszerint mind a 3 gyereke előtte fog meghalni. Az egyik majd szürkehámban, amit Jon Connington hozott be Westerosra.


Arianne ugye Westerosba tart, ahol sztem Cersei és Margery is szövetségre akar majd lépni vele és ő ezt kihasználja és egymásra uszítja őket, így vagy Arianne vagy Margery lesz a megjósolt szebb és fiatalabb királynő, aki letaszítja Cerseit és sztem meg is öli.


Tyrion majd Meeren ostromakot átáll Dannyhez vagy Jorah áll át és Dannyhez viszi Tyriont. Aztán Danny átakar kelni Westerosra és Tyrion segít neki, mivel ő tanult ember és ismeri a birodalmat. Majd a legvégén megkapja Casterly-hegyet.

2014. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!