Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért akarják sokan Sakuraval...

Miért akarják sokan Sakuraval összehozni szegény Narutot?

Figyelt kérdés

Elég régóta nézem már az animét és olvasom a mangát, de valahogy soha nem ötlött fel bennem, hogy "NaruSaku" lesz. Igazából egyáltalán semmi shippingre nem gondoltam.. max Hinataval, de szerintem vele se lesz ilyen. De mégis miért van annyi NaruSakus? :D mire alapozzák, hogy lesz valami? nem volt egyértelmű, hogy Sakura nem őt szereti? ráadásul milyen sz*r lenne már ha összejönnének... nem mintha összetörne a szívem, max hánynék egy sort, vagy többet.


Azért írtam ki a kérdést, mert lassan már mindenhol ezt a shippingelős veszekedést látom, ha utánanézek valami miatt a Narutoból és leginkább a NaruSakus fanok a legagresszívebbek. De nem tudom mire! :D Esetleg lemaradtam valami "NaruSaku moment"ről? Mert igazából csak a viccforrásokra emlékszek.



2013. szept. 29. 22:41
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Közben vége is lett a mangának...


Hát... részvétem a NaruSakusoknak :/

2014. nov. 14. 20:26
 22/22 Zsófuci03 ***** válasza:
NARUHINA! sasusaku szegény sakura nem kívánom neki sasukét de ha ennyire akarja(amúgy nem bírom saskurát de sasukét pláne nem) sajnállak Sakura...
2017. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!