Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért akarják sokan Sakuraval...

Miért akarják sokan Sakuraval összehozni szegény Narutot?

Figyelt kérdés

Elég régóta nézem már az animét és olvasom a mangát, de valahogy soha nem ötlött fel bennem, hogy "NaruSaku" lesz. Igazából egyáltalán semmi shippingre nem gondoltam.. max Hinataval, de szerintem vele se lesz ilyen. De mégis miért van annyi NaruSakus? :D mire alapozzák, hogy lesz valami? nem volt egyértelmű, hogy Sakura nem őt szereti? ráadásul milyen sz*r lenne már ha összejönnének... nem mintha összetörne a szívem, max hánynék egy sort, vagy többet.


Azért írtam ki a kérdést, mert lassan már mindenhol ezt a shippingelős veszekedést látom, ha utánanézek valami miatt a Narutoból és leginkább a NaruSakus fanok a legagresszívebbek. De nem tudom mire! :D Esetleg lemaradtam valami "NaruSaku moment"ről? Mert igazából csak a viccforrásokra emlékszek.



2013. szept. 29. 22:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azért mert sokan nem fogják fel,h ez shounen és nem arról szól,h ki kivel jön össze.
2013. szept. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nincs jobb dolguk
2013. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A shounenben is lehet ilyen csak olyan "árnyékoltan", utalásosan és ritkán :)

De én azt nem értem, hogy miért pont Sakuraval akarják?? Szerintem nagyon béna lenne. Mert azt még megértem, ha Hinataval.... de Sakuraval? mit látnak benne? :DD

2013. szept. 30. 14:46
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

gondolom azert akarjak, mert naruto sakuraba szerelmes a kezdetektol, ergo neki akarnak jot.

hinatat "baratzonaba" tette naruto mar regen (annak ellenere h szegeny hinata szerelmet is vallott)

2013. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ha a "narutofanok" igazán jót akarnának, akkor inkább azt szeretnék, hogy Naruto kiszeressen Sakuraból, mert 1000x jobbat érdemel nála.

Ráadásul az elejétől fogva Naruto "szerelme" szinte vicc volt. Naruto próbált valahogy közeledni Sakura felé erre ő behúzott neki vagy beszólt :D - valaki ezt viccesnek találja valaki nem, de humorrésznek szánták.

Meg egyébként nem volt olyan rész, de még utalás se, hogy Hinatat barátzónába tette, vagy ha volt akkor esetleg tudna valaki részt mondani? :D mert én komolyan nem emlékszek semmi ilyenre.

2013. okt. 1. 18:22
 6/22 anonim ***** válasza:

ilyen konkrét részre nem emlékszem, de miután szerelmet vallott hinata, sem csinált semmit, meg nem volt kedvesebb a csajjal, továbbra is ott epekedett h óóóó sakura-chan.

ha gerjedne hinatára akkor sztem valamilyen szinten mutatta volna, tudván tudva, h kb csettintenie kell és hinata azonnal ugrana.

2013. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

igazából engem annyira nem érdekel, hogy mi lesz Hinataval! :DD

Csupán nem értem, hogy egyesek miért gondolják azt, hogy Narutonak akarnak jót azzal, hogy egy olyan karakterrel akarják összehozni, aki csak kavarta a sz*rt a főszereplő és más rovására!

Nem utálom Sakurat, de semmi olyat nem csinált Narutoért, ami értékelhető lenne-max negatívan, (még a bocsánatkérést sem ismeri), szóval itt megismételhetném a kérdést.

De szerintem akik ennek a párosnak szurkolnak, nem narutofanok, hanem inkább sakurafanok - csak nem ezt mondják.

2013. okt. 1. 20:08
 8/22 Fodor Vajk válasza:
100%
Hát tudod ez azért van mert Sakura nagyon hasonlít Kushina-ra és ezért hogy olyan legyen mint az apja sztorija ezért lehet hogy a végén ezért fog vele összejönni.(félreértés ne essék és Hinatának drukkolok mert naruto többször megmutatta neki a helyes utat.)
2013. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

nem is számítottam még válaszra :D köszi


Kushina megismerése előtt is nyomták Narutora Sakurat.

Sakura miben hasonlít Kushinara? Azon kívül, hogy forrófejű? Van valami pozitív tulajdonság, amiben hasonlít rá? mert akárhogyan is akarok találni rá valamit, nem tudok! Nem hiszem, hogy egy anya arra gondol, hogy legyen olyan agresszív felesége a fiának mint ő xD

2013. okt. 7. 18:01
 10/22 Kinucc ***** válasza:
47%

Na én itt és most elmondom, a véleményemet Saku'ról.

Ő egy vérbeli ribi!Már elnézést, de egyszer szerelmet vallott Narutonak (Aha, persze, hazudott), mire a pasi rögtön levágta, hogy a csaj hazudik xD

Aztán meg a régebbi évadban amikor még Sasuke Konohában volt, akkor is szart Narutora és csakis Sasukét szerette, pedig az a srác tényleg rohadtul leszarta azt a jeányt.

És asszem még a shipuuden-ben is Sasukét szereti..

Szóval ez az egész Narusaku-s cucc egy hülyeségre van alapozva.


Ami pedig a Naruhina párosítást illeti.Na, annak drukkolok :D

2013. nov. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!