Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért akarják sokan Sakuraval...

Miért akarják sokan Sakuraval összehozni szegény Narutot?

Figyelt kérdés

Elég régóta nézem már az animét és olvasom a mangát, de valahogy soha nem ötlött fel bennem, hogy "NaruSaku" lesz. Igazából egyáltalán semmi shippingre nem gondoltam.. max Hinataval, de szerintem vele se lesz ilyen. De mégis miért van annyi NaruSakus? :D mire alapozzák, hogy lesz valami? nem volt egyértelmű, hogy Sakura nem őt szereti? ráadásul milyen sz*r lenne már ha összejönnének... nem mintha összetörne a szívem, max hánynék egy sort, vagy többet.


Azért írtam ki a kérdést, mert lassan már mindenhol ezt a shippingelős veszekedést látom, ha utánanézek valami miatt a Narutoból és leginkább a NaruSakus fanok a legagresszívebbek. De nem tudom mire! :D Esetleg lemaradtam valami "NaruSaku moment"ről? Mert igazából csak a viccforrásokra emlékszek.



2013. szept. 29. 22:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hát igen.. eléggé ribisen viselkedett.

Most egyre több Sakurafantól olvasom a Hinata gyűlölő kommenteket. Komolyan, nem tudom felfogni, akinek az a legnagyobb hibája, hogy halk meg csipogó :D, hogy lehet utálni?

Mondjuk én nem utálom Sakurat, pedig lenne okom rá, számomra tök közömbös karakter.

Köszi a választ, úgy látszik egyetértünk, hogy a NaruSaku hülyeségre van alapozva (vagy legalábbis viccforrásra)

2013. nov. 10. 20:17
 12/22 Kinucc ***** válasza:

Amúgy szerintem azért is szerethetik sokan a Narusakut , merthogy a főszereplő a sorozat elejétől kezdve Saku'-ba volt beleesve....De mondjuk ez egy baromság.Szerintem.

És Hinatát , hogy lehet gyülölni?xD

Tényleg csak annyi a hibája , hogy bátortalan.És én öszintén szólva abban a csajban képtelen vagyok hibát találni xD

Hisz kedves, szép, okos, erős, és gondoskodó...Na jó xD Ez a Naruto gyerek tökre vak xD Hogy nem vette eddig észre, hogy az a csaj bele van esve? xD

2013. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Bátortalannak se mondanám, mert azért elég nagy bátorság kell ahhoz, hogy Naruto elé álljon, hogy megvédje. Inkább csak halk, ami változhat is :)

Mindenesetre elég bénán jönne ki, ha Sakura hirtelen Narutoba szeretne. Annyira látszik, hogy most is Sasukeert van oda.

Meg amúgy... youtubeon, fórumokon, bárhol látom, hogy valaki olyasmit ír Hinataról, hogy "nagymellű r-banc" ott virít a profilképén Sakura :DD szánalom.


Azért én is örülnék, ha lenne valami reagálása Narutonak még a vallomásra, pár100 része volt csak. Sajnálom a NaruHina fanokat.

2013. nov. 16. 00:17
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Van pár hozzáfűznivalóm:

1. Persze, nem szereted Hinatát, nem utálod Sakurát. Csak pont ellenkezőleg. Igenis szereted Hinatát és utálod Sakurát. Vald be.

2. Viccre alapozott? Ha olvasod a mangát, jó vak lehetsz. Annyi, de annyi úgymond "momentek" vannak, hogy már simán a kategóriákba betehették volna, hogy romantikus. Naruto mindig is Sakurát szerette és kész. A mai napig is. Valójában Hinata csak akkor tűnik föl, ha Naruto már a halálán van. Ennyi a szerepe, már nem rosszból.

3. Az, hogy Sakura néha idegesitő, tény. A sima Narutoban nem is szerettem igazán, marha kényes és Sasuke-kunos volt. De a Shippudenben gyökeresen megváltozott. Ez Kishimoto is megmondta. Sokan mondják mennyire felesleges karakter, pedig igenis fontos. " De ő annyira gyenge, semmire sem jó, csak tehernek van". Ez a legnagyobb hülyeség amit valaha is hallottam. Méghogy "gyenge"? Azok az ütések anniyra erőteljessek, hogy szinte libabőrös vagyok. (amúgy, most a háborúban SPOILER már szabadjára engedte az erejét, lásd túltett Tsunadén, vagyis akkor erősebb, mint az egyik sennin, ami valjuk be, nem semmi). Amúgy ő alapból egy orvosi ninja, és hogy mellette ilyen erőre tett szert...Senkit se mentett meg? Hányszor segitett Naruton? Gyógyitotta őt. Chio nagyit is megvédte, még ha az a saját életébe került volna is. Amikor Pain megtámadta Konohát, akkor is a emberek segitségére sietett ( még emlékszem, hogy megmentett egy kisgyereket :) ). Hinata mit tett? Naruton kivül kit mentett meg? Kin segitett? Egeszén életét azzal töltötte, hogy a háttérből figyelte, ahogy Naruto szenved ( bár Sakura le se sz.rta akkoriban). Csak is a szerelemre gondolt, nem erősödött meg. ( bár ugyanez a helyzet Sakuránál is a Shippuden előtt). Szerintem ő a fölösleges karakter.

4. én meg a NaruHinára alapozott dolgokat nem értem. Hinata szereti Narutót. Ennyi. Semmi több. Max még az SPOILER hogy a háborúban egyszer megfogta a kezét, amit csak azért tett, hogy chakrát irányitson a testébe. Hát ez lenne a beteljeselendő szerelem? Mert akkor igeny nyomi ember lehetek.És még akkor is, abban a pillanatba, nem a barátaira gondolt, akik harcolnak, nem SPOILER Nejire, aki meghalt a szeme láttára. Nem, ő csak magára és Narutora gondolt, hogy a háború végén újra szerelmet vall (am jó sokáig tartott...). Komolyan kész vagyok ettől a csjtól...

5. agressziv rajongók? Furcsa én nem igen látok belőlük egyet sem. Lehet, sőt tévedek. De vannak agressziv NaruHina rajongók is.


"Röviden" ennyit szerettem volna mondani. Tudom mások véleményét nem lehet megváltoztatni, de én mégis leirtam, hogy miért, nem tudom. Talán, mert én is egy agressziv NaruSaku fan vagyok? :))))

2013. dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

óó katica999... Te egy nagyon agresszív NaruSaku rajongó vagy :DDDD Néhány kérdésnél jót nevettem a válaszodon. Nagyon feltud menni a vérnyomásod, még félre is írtál szavakat, gondolom mert reszkettél az idegtől.

Egyébként tényleg nem utálom Sakurat. Vannak pillanatok, amikor tökre szeretem, de akkoris úgy gondolom, hogy Narutohoz nem méltó és Sakura csakis Sasukét szereti. Nem vagyok NaruHina fan. De ha választanom kell akkor azt választom. Igazából én nem azért nézem/olvasom a Narutot, hogy jajj remélem összejönnek... pff :D


Ha Kishi Sakuraval akarná összehozni (ha összehozná valakivel), akkor nem Hinata lépett volna oda Naruto elé, hanem Sakura. Vagy legalább odasietett volna ő is valamit csinálni, ha nem is tudta volna meggyógyítani Nejit még próbálkozhatott volna. Egyébként a vak is észrevehette hogy tök ugyanolyan volt a helyzet, amikor Hinata elé vágódott, mint amikor Minato és Kushina. Legalább ez nem olyan béna hasonlóság, mint az hogy Naruto megfogta Sakurat. Úristen, abban mi volt a romantikus? Alapból Sasukéért ment oda.


Te írtad ezt a kérdést: "Csak én vagyok aki nem szereti a naruhinát?" . Olvastam, majdnem válaszoltam is rá, de megelőzött valaki, és tényleg tök jókat írt, te meg nem is tudtál rá reagálni. Főleg amikor szituációt írt le, hogy te is képzeld magad Naruto helyébe. Szerintem el se képzelted.

Azért nem szeretik sokan Sakurat, mert a valóéletben az ilyet nevezik r-bancnak, aki játszadozik mindenkivel.


Egyértelmű volt, hogy Sakura nem szereti Narutot. Még Naruto is tudja, csak a Sakurafanok nem akarják elhinni :DD (ugyebár kamuzott és gondolatban bocsánatot kért ezért Sakura)


Egyébként katica999 lehet, hogy NaruSaku fan vagy, de 1000x inkább SakuraFan. Látszik az írásodból, hogy Sakurát jobban szereted sokkal mint Narutot. Ezzel nincs is baj, csak éppenséggel akik Narutot szeretik az ő javát szeretnék, nem Sakuét.

2013. dec. 18. 20:09
 16/22 oroszkremtorta válasza:
Annyian bántjátok Sakurát.. mi rosszat tett ő nektek?! Annyit hogy Naruto őt szereti..nagy dolog,a végén úgy is meg fog változni (reméljük). (Sasusaku és NaruHina fan vagyok mielőtt valaki belém kötne) És előttem (igaz nem itt) de egy jó páran elmondták már hogy Sakura azért vallott szerelmet Narutonak,hogy Naruto hagyjon fel Sasuke keresésével,visszahozásával, (nemrégiben még megígérte Sakunak hogy visszahozza) mert láthatóan ő már nem akar visszajönni. (ergo ezzel naruto javát akarta) De kövezzetek meg, Sakura tényleg r*banc ezek után amit leírtam.... Mennyire igazatok van..
2014. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Kinucc ***** válasza:
100%

Jó van , jól van.Én nem azt mondom, hogy Sakura ribi, csak sok rossz tettet hajtott végre.De végülis nem rossz karakter.Én nem utálom őt.Csak a Narusaku párosítást.

De a Sasusaku az már jó :D

2014. jan. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ah, amúgy csak most jöttem rá, hogy minek vannak ezek a kérdések? 1000 ember, 1000 vélemény...Valaki szereti, valaki nem...Hülyeség az egész...Hagyjuk annyiban a dolgot, hogy a Naruto egy shonen manga. Ha összejön valakivel, összejön. Ha nem, akkor forever alone. (amúgy mégis kik vagytok? én soha sem nézem meg, hogy kinek válaszolok...te meg megjegyzed...)
2014. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

jó, én ezt tényleg nem értem... azzal bántjátok sakurát hogy azt hazudta narutónak hogy szerelmes belé... 1: ezt 100%-osan érte tette (mármint narutóért) nem szórakozásból.

2:és még ha nem is szerelmes belé az biztos hogy szereti még ha csak barátságból is.... 3:sakura még sasukét is képes lett volna megölni....

egyébként azzal is piszkáljátok hogy mennyire bele van b*zulva sasukéba( már bocsánat ) mikor hinata még jobban bele van b*zulva narutóba szóval.... és az biztos hogy a sima narutóba sakura akkora egy r*banc volt hogy néha legszívesebben felrugtam volna, de ashippuuban nagyon megváltozott és jó értelemben.... ja és egyébként tényleg, az egyik előttem szóló is írta hogy hinata konkrétan az egész 220 részes narutóban csak nézte ahogy narutó szenved mert olyan f*sos hogy nem igaz.....

és sztem is sakura eléggé hasonlít kushinára de mindegy végülis én egy "agresszív" fan vagyok szóval inkább megyek is hát ennyi volt a véleményem, nem muszáj elolvasni de mindegy...

2014. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
előző vagyok: azt elfelejtettem leírni hogy azért gondolom a kettes pontot mert ha nem szeretné, nem hazudott volna neki( a hazugság csúnya dolog, ez igaz de néha sajnos nincs más mód..) és hát ha nem szeretné narutót akkor sz*art voilna rá és várta volna míg vissza hozza sasukét és the end
2014. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!