Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Bear Grylls-...

Mi a véleményetek Bear Grylls-ről és a műsoráról (A túlélés törvényei) a Discovery Channelen? Szerintetek nem kamu az egész?

Figyelt kérdés
Okkal kérdezem, a válaszok után írok indoklást.
2009. nov. 1. 23:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%
Előszöris az, hogy őrült, de legálabb jól megszedte vele magát. Amúgy biztos, hogy nem egészen úgy történnek a dolgok, ahogy azt mutatják. Ja, és mindig szegény operatőrt sajnálom, mivel ő is ugyanannyit gyalogol és "szenved", mint a csávóka, csak rajta még egy baszott nagy kemera is van. De valahol olvastam is, hog kamu.
2009. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%
Hát nem teljesen úgy van, ahogy az a tévében látszik, pl kiderült egyszer, hogy volt olyan, hogy megépítette a szállását az erdőben, majd elmentek helikopterrel egy 5 csillagos szállodába, és igazából ott aludt, vagy a vulkánnál a gőzkitöréseket gőzgéppel csinálták. Viszont mióta ezek kiderültek, azóta igyekeznek hitelesebbre csinálni. Ettől függetlenül azért elég kemény dolgokat megcsinál, beteg az az ember, az tuti.
2009. nov. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Amiket eszik meg csinál az nem kamu.

De olvastam egy netes oldalon, hogy a helyszínen gyorsan leforgatnak egy jelenetet aztán elmennek egy közeli hotelbe.


A legdurvább rész, amikor kecskeherét eszik meg amikor egy döglött tevét talál amit kibelez és aztán bele fekszik.

2009. nov. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%

Amit csinál az igazi csak éppen a hatszorosan ellenőrzött körülményeket adják el úgy a nézőnek mintha életében először csinálná, először járna ott, senki nem lenne vele, és óriási veszélyben lenne.

Típikusan csaló mondatok ezek a "vajon milyen", "kíváncsi vagyok milyen" kezdetűek. Tökéletesen tudja mi az amit bevállal kamera előtt és mi az amit nem.

Leereszkedik az indán a halálos szakadékba ami "remélhetőleg" megtartja, majd a köv. kamerabeállítás alulról veszi a sztárt. Szóval az "életveszélyes" indán ő szépen ebédszünetet tartott amíg az operatőr lemászott alá egy másik "életveszélyes" indán... :)

2009. nov. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Na, köszi a válaszokat!

Csak ezért kérdeztem: http://www.youtube.com/watch?v=3UpSlpvb1is

Számomra innentől hiteltelen a fickó!

2009. nov. 2. 09:22
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon jó, és sok érdekes dolgot mond közben.

A műsornak az a lényege, hogy megtanítson arra, hogy mit kell bizonyos helyzetekben tenni, ezért persze nincs minden véletlenül. Mint pl. a Saharás részben mikor találtak egy kobrát, akkor mondta is a pasas, hogy ezt direkt idehozták, de azért, hogy be tudja mutatni, mit kell tenni.

Néha persze elég undorító, de hát ez van:D

Szóval szerintem, ha kamu is, akkor is tanulsz belőle és szórakoztató.

2009. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Előző vagyok, még annyit, hogy persze azoknak, akik vele mennek, (kamerások) sokkal könnyebb, mert nekik van mászófelszerelésük, és hasonlók, ezért könnyebben is haladnak, stb...
2009. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ez a videó o.O Amúgy szerintem jó műsor, gondolj bele, simán megmutatja, hogy kell túlélni, olyan dolgokat bevállal, hogy szerintem kevesen csinálnák utána. Megmutatja, hogy hogy lehet túlélni, de mondjuk azokon én is szoktam gondolkozni, hogy ott mondja alá a kis szövegét, hogy kietlen a vidék, meg senki sehol azt erre meg felülnézetből kamerázzák xD Í mondom jólvan.. Szóval mindent összevetve én szeretem ezt a műsort ;)
2009. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
hasonlítsátok csak össze abban a videóban azt a két természetesen létrejött "hidat"! figyeljétek meg h az nem is ott van, csak nagyon hasonlít rá
2009. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt birom h majdnem mindenki kitalálja,hogy kamu, sztem meg nem kamu!Ügyes a gyerek nagyon,sok mindent tud!
2009. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!