Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Hajdu...

Mi a véleményetek a Hajdu Ikrekről?

Figyelt kérdés
én miután meghallgattam a produkciót viszont láttam a vacsorámat
2011. okt. 26. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát először jók voltak, tetszettek, meg szurkoltam nekik, de most az élő show-ban már másoknak drukkolok. Már valahogy nem annyira érdekelnek mint az elején.
2011. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szépnek szép lányok, én is eddig szurkoltam nekik. De amióta az élő adásban vannak, hát nagyon kételkedek bennük, egyszerűen nem látom azt bennük hogy ezt teljes erőbedobással csinálják, én még kíváncsi vagyok arra hogy a mostani műsorban majd mivel jönnek elő.
2011. okt. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs annyira jó hangjuk. Azt hittem ők lesznek az első kiesők. Nekem eddig egy produkciójuk sem tetszett.
2011. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyűek, borzalmasak, hamisak.

Mit keresnek ott?

Ez nem cukiságverseny.

2011. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Hamisak, unalmasak a produkcióik. Hangilag meg olyanok mint 2 átlag kórista lányka. Külön-külön esélytelenek lennének.


És nem, NEM CUKIK szerintem. Azt sem értem, hogy azt miért mondják, hogy szépek. Cipó fejük van, és aránytalan testük.

2011. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a számbol vetted ki a szót xD sztem is rondák... am sztem meg pont hogy külön lennének jobbak
2011. okt. 27. 07:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amatőrök!!! Csak énekeljenek az iskolai hangversenyen, ott sikerük lesz!
2011. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a Nyári Lányok is borzasztóak voltak, de ezek még inkább hamisak szerintem! Egyébként szerintem ez lesz az utolsó hetük! A jövő héten pedig remélem a Muri esik ki!
2011. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen semmilyenek. Nekem még csak nem is "cukik". Nem hogy nekik kellett volna először kiesni, de bejuttatni is hülyeség volt őket. Engem kifejezetten idegesít, mikor együtt énekelnek.
2011. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem aranyosak, szépek, jól mutatnak a színpadon, viszont a hangjuk nem egy nagy durranás. Az első produkciójuk tetszett, azóta egyik se. Bár én az Apollo23-on kívül egyik csapattól se voltam elájulva, úgyhogy az nem zavart, hogy bejutottak az élő showba, de azon meg csodálkozok, hogy még nem estek ki.
2011. okt. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!