Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Toddlers...

Mi a véleményetek a Toddlers and Tiaras (Apró szépségek) című műsorról, ami a Discovery Travel and Living-en megy?

Figyelt kérdés
Én teljesen kiakadtam rajta,mégis nézem,mert újra és újra ledöbbent,nem tudom felfogni.Mi értelme van annak,hogy ezeket a kislányokat úgy kisminkelik,mintha felnőtt nők lennének?Hosszú műköröm,műhaj,műfog...mi értelme van így?Rá sem lehet ismerni a gyerekre,mire "elkészül".Nem mintha ezek nélkül is sok értelme lenne a gyerek szépségversenyeknek,mert alapból egy gyereket minek ilyenbe belehajszolni?Másrészt mi jelentősége,max. annyi,hogy amelyik gyerek nem nyer,csak az önbecsülését töri le jó korán ez az egész hülyeség.Az a legrosszabb,amikor bizonygatják,hogy mindez milyen f*sza a gyerek személyiségének fejlődésében...pfff..Teljesen felháborodtam,amikor az egyik anyuka megígérte a kislánynak,hogyha nyer,akkor vesz neki vmi ajándékot...hát nem nyert...nem kapott semmit.
2010. jún. 11. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia már én is fel akartam tenni ezt a kérdést,sztem undorító...szegény kislányok mint kiélt kis k... úgy néznek ki.Megvan a véleményem az ilyen szülőkről.Én múltkor mikor odacsuktam a TV-t a 8 éves fiam megijedt tőlük,azt mondta ilyesztőek.A gyerekek nem tehetnek semmiről csak a beteg szüleik:1.pénzéhesek,2.a gyerekeiken akarják behozni ami az ő életükből kimaradt,és ha a gyerekük nem nyer még meg is szidják őket,kimutatják nekik milyen csalódottak.Kétszer volt rá gyomrom megnézni.
2010. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen,megdöbbentő az egész.Nekem is eszembe jutott,hogy valószínűleg azt akarják pótolni,ami az ő életükből kimaradt...Én nem vagyok még szülő(21éves vagyok)de sosem tenném majd ki semmilyen gyerekszépségversenynek a gyerekemet,pláne nem ilyennek...majd ha akar,akkor felnőttként megy...
2010. jún. 11. 20:03
 3/13 A kérdező kommentje:
aki ismeri még a műsort,megírhatja a véleményét :)
2010. jún. 11. 20:03
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas. Az anyukák élvezik ezt és ráerőltetik a gyerekre. Egy 10 éves kislány borotválkozik meg láttam hogy az anyja borotvával igazította ki a szemöldökét...hát undorító... Sokkal szebbek a kislányok smink nélkül. Így sminkkel olyanok mint a 20 éves r*bancok. (Mármint ahogy kinéznek a fellépésen)

16/L

2010. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát igen,egy gyerek legyen természetes.A legutóbb olyan részt láttam,amiben a gyerek éhes és fáradt volt és nem kapott enni a verseny alatt,mert a készülődéstől "nem volt rá idő"és az "anyuka" kb úgy tett neki,hogy fogja be,mert ő már hajnaltól ébren van...:S
2010. júl. 24. 11:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy megverném az ilyen szülőt :@ xD

Amúgy a legtöbb anyuka nagyon ronda nemtudom észrevetted-e.

2010. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én betiltanám. Felháborító, hogy miket csinálnak szegény kislányokból.
2010. nov. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Én szoktam nézni,nekem a ruhák tetszenek benne(lehet csak azért mert gyerek vagyok)...De amúgy felháborító tényleg 7 éves kislány borotválkozik,meg festik a haját..anyuka megszólal:Szőkébbre kell festeni mert az árnyalatok különbözők benne meg ilyesmi.Okés 16-17 éves lányok sminkelik magukat..de amikor 8hónapos-10 éves kislányoknak 6kg alapozóval bekenik a fejüket meg francia manikűr...na az ....már sok...
2012. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rorando ***** válasza:
100%

Egyetértek az elöttem szólókkal!


Ez a műsor szánalmas,undorító,gusztustalan és felesleges. Csak részleteket láttam belőle de már azoktól hánynom kellet. Egyszerüen fel nem foghatom hogy ennek mi értelme van. Így kikészíteni szerencsétlen gyerekeket és belekényszeríteni őket ebbe csakmert a 100 kg-os kövér anyjuk nem vitte semmire az életben max a Tesco pénztárig.


Bár igazából megnézném azt is aki kitalálta ezt az egészet,tuti ő sem a lányokat szereti az biztos. Aztán Persze csodálkoznak hogy a pedofilok az ő 10 tonnás sminkkel kifestett lányukra verik a fütyköst. És miért? Mert az anyjuk belekényszeríti őket ebbe ők meg ugye nem tehetnek semmit ellene mert be vannak félemlítve általuk. Aztán persze jön a sírás meg a hisztizés meg a "csalás" vádaskodás ha nem az ő imádott szörnyeteg kölyke nyer.


De a legrosszabb mégis az hogy mi lesz ezekből a lányokból? Megmondjam mi? 25 évesen a legolcsóbb sztriptízbárban fog táncolni mindegyik a tajrészeg vendégek elött csakmert nem nyert meg egy hülye műsort és az önbecsülésének kampec. Bár már az is felháborító hogy így hirdetik a műsort:


MINDEN KICSI SZERET AZ ANYJA SMINKKÉSZLETÉVEL JÁTSZANI,EZ CSAK EGY MAGASABB SZINT ÉS MÉG DÍJAT IS LEHET VELE NYERNI! Pfff persze..... Magasabb szint ha beöltöztetik a 3 éves gyereket olyanra hogy még egy igazi szörny is fejvesztve menekülne ijedtében tőlük vagy pedig Halálra rémülne tőlük egyből. Aki pedig benevezi a gyerekét egy ilyenbe annak gratulálok,szülőségből megbukott!

2012. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
továbbra is egyet értek...nem tudom,miért kell egy gyereket egyáltalán akármibe is belekényszeríteni...én tuti nem fogom megmondani a gyerekemnek,hogy pl modell legyen,vagy orvos...majd magától eldönti,ha elég érett lesz hozzá.
2012. júl. 30. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!