Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Toddlers...

Mi a véleményetek a Toddlers and Tiaras (Apró szépségek) című műsorról, ami a Discovery Travel and Living-en megy?

Figyelt kérdés
Én teljesen kiakadtam rajta,mégis nézem,mert újra és újra ledöbbent,nem tudom felfogni.Mi értelme van annak,hogy ezeket a kislányokat úgy kisminkelik,mintha felnőtt nők lennének?Hosszú műköröm,műhaj,műfog...mi értelme van így?Rá sem lehet ismerni a gyerekre,mire "elkészül".Nem mintha ezek nélkül is sok értelme lenne a gyerek szépségversenyeknek,mert alapból egy gyereket minek ilyenbe belehajszolni?Másrészt mi jelentősége,max. annyi,hogy amelyik gyerek nem nyer,csak az önbecsülését töri le jó korán ez az egész hülyeség.Az a legrosszabb,amikor bizonygatják,hogy mindez milyen f*sza a gyerek személyiségének fejlődésében...pfff..Teljesen felháborodtam,amikor az egyik anyuka megígérte a kislánynak,hogyha nyer,akkor vesz neki vmi ajándékot...hát nem nyert...nem kapott semmit.
2010. jún. 11. 15:28
1 2
 11/13 jr978e válasza:

Én a TLC-n láttam pár részt és barátnőmnek meg akartam muatni. Mondtam, hogy az egyik anyuka elég gyilkos fejet vág és ha a gyereke nem nyer egy koronát, akkor otthon piszkavassal veri meg. Szerinte ha nyer, akkor is. Végül nyert a kislány.

Nézzétek meg ezt a képet: [link]

Nekem az Amerikai pite 3-ból a szado-mazo rendőr jutott eszembe az elsőről.

Ez a 3 cikk meg arról szól, hogy a kislány szeretne kint játszani a fiútestvéreivel, de az anyja nem engedi. Már ha annak lehet hívni egy ilyen nőt.: [link]

[link]

[link]

2014. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 jr978e válasza:

Előző hozzászóló vagyok.

Az a durva, hogy egyes gyerekeket még BOTOXOLNAK IS! : [link]

ILYENKOR MIT CSINÁL A GYÁMÜGY?

[link]

2014. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Vannak ebben a műsorban is normális szülők. Az hogy kisminkelik a lányokat és megcsinálják a hajukat az egyáltalán nem durva. Tényleg van néhány anyuka aki nem normális. Szerintem nem rossz műsor
2015. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!