Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Messenger...

Mi a véleményetek a Messenger Discovery-röl?

Figyelt kérdés

én letöltöttem.. nem is kapcsolt ki egy hónapig tőle a gépem :S aztán az egyik ismerősöm mondta ,hogy neki is ez volt a programmal a baja. majdnem tönkretette a gépét. az enyémet is. miután letöröltem minden rendesen működött.

valamint ez a program fontos fájlokat is törölt :S

egyszer nem működött tőle a vírusirtó programom . a Windows XP -se akart működni miatta :S Senkinek se ajánlom!!! (és ez kb 3 ismerősömmel megesett .)

ja és még valami. nem is jelzi ki ,hogy ki tiltott/törölt le és azt sem ,hogy ki van rejtve kapcsolva.

plussz nem is olyan helyen töltöttük le ahol vírusos lehetett..


2010. szept. 18. 13:36
 1/1 anonim válasza:

én is használom, de nekem nincs vele gondom.. elvileg aztis jelzi aki rejtett, hogy ki törölt és ki tiltott azt nekem se jelzi, ezeken kivül minden működik és nekem nincs gond a gép működésével, most windows 7-em van 64 bites de régebben müködött win xp-n is 32 bitesen


próbáld meg máshonnan letölteni vagy állítgatni rajta, hiba előfordulhat benne

2010. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!