Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki eltudná magyarázni mi...

Valaki eltudná magyarázni mi haszna van az rtl-nek abból hogy tovább juttatták Adélt? (x-factor)

Figyelt kérdés
Addig még értettem, amíg benn volt a hapsi is, de így, hogy őt kiejtették miért kellett az Adélnak benn maradnia??Egyszerűen nem vagyok képes felfogni, hogy miatta kiesett 4 tehetséges lány akik közül 2 szerintem különösen jó volt! Ennek a csajnak 4 előadásából 3 egy kalap sz@rt nem ért a többihez képest.

#lány #Adél #X-Factor #továbbjuttat
2012. okt. 6. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden döntésük mögött ugyanaz a haszon: a nézettség.

Az, hogy ennyit beszélnek erről a csajról, csak jó nekik, mert figyelnek a műsorra, törődnek vele, ahogy te is. Ami ennyire megmozgatja az embereket, hogy ennyit beszélnek róla, szörnyűlködnek, felháborodnak miatta, az vonzza a sok nézőt, vagyis ebből lesz nekik sok-sok bevétele.

Mellesleg nem hiszek én az ilyen "tehetségkutatók" tisztaságában. Egy show az egész, ami ha nem is teljesen, de nagy vonalakban már előre meg van rendezve.

2012. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez pont olyan, hogy a 0 hangú (elnézést érte) erdélyi lányt minek kellett múltkor tovább juttatni? Hát a határon túlról érkező szavazatokért. Ugyanez a helyzet Zámbó J. fiával.


Sajnos folyamatosan lejáratja magát a "szakmai" zsűri. Itt a pénz, a nézettség diktál, a tehetség csak másodlagos.


Senki ne gondolja, hogy ha valaki pusztán tehetséges hanggal van megáldva, azzal már be is fogják juttatni a következő fordulóba.


Kell valami plusz. Valami, ami plusz PÉNZT generál.


Zámbó fiának továbbjuttatásával maximálisan lejáratták magukat a zsűri tagjai. Valamint elég középszerű brigád (a zsűri), már ami a hangjukat illeti.


Gesztinek nincs hangja, sosem volt, Feró dettó, Malek.. (Ki az a Malek?!).



Persze itt a pénztermelő sztárt kell megtalálni, amihez egyik másiknak - valljuk be - van orra.


Szomorú, hogy ennyire bedarálja a tisztességes tehetség választást a föntről megmondták kit kell beszavazni, ki hozza a nézettséget.


Kiválóan példázza az új világ trendjét, amit olyan szépen felépítettek az elmúlt 70 évben.


Nagy Ferencen csodálkozom nagyon, hogy keveredett ezek közé, mindenesetre bedarálták, ahogy mindenkit.


Persze, mindannyian a nyugdíjra gyűjtenek, egyikük sem mai gyerek, talán a Malek még középkorú, Geszti sem túl idős, de Feró és Keresztes is közel állhat a nyugdíjkorhatárhoz.

2012. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Malekról csak annyit,hogy csalódtam benne...azt hittem,hogy jó döntést fog hozni.. Lorettának nagyon szép a hangja..és ne mondja már senki,h Adél jobb hangilag.

A másik kettő csaj oké,mindketten jók....de Adél mi a fenét keres ott,ez nagyon durva.

Bejön Mikinek,vagy mi?!

2012. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1 nezot tuti vesztettek ezzel a csajjal (adel). Nem birom elviselni a latvanyat sem ennek a tehetsegtelen, affektalos ostoba p.csanak. varom mar a voicet.
2012. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kiejtették Adélkát is! Nem néztétek végig? A "nagy szerelemből" nem lett semmi, Szilárd is hazament.
2012. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

[link]

Ja persze, Keresztes miatt kell ROMÁN a műsorba!.SMS-begyűjtés csak akkor eredményes! A színvonal meg le van tojva. Vagy Adélka nyeri meg, vagy Zámbó Királyfi, le van ez vajazva. Még "szerelmeseket" is kreálnak majd belőlük.

2012. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Voice is velejéig hamis, mert ki a fene hiszi el, hogy soha nem látták szemtől szembe egyik énekest se?! És a TV2 is KERESKEDELMI adó.
2012. okt. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!