Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt olyan RTL KLUB-od...

Van itt olyan RTL KLUB-od bennfentes, aki meg tudná nekem magyarázni, hogy az Ezelből miért vágnak annyit?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném már tudni.Pár példa:miért vágták meg Juszuf megölését,annak elképzelésért,az őr megverését,stb...
2011. szept. 2. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

A retek klub és a vörös kettes mindenből rengeteg mindent kivág, ha még nem vetted volna észre. Nézz meg egy filmet dvd-ről és utána valamelyik szenny csatornán, a nagyja ki lesz vágva.

Talán azért mert valami holokauszt(TM) tagadó vagy zsidó ellenes propagandát látnak benne.

2011. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző: Szomorú, hogy abból, hogy kivágtak pár jelenetet a filmből egyből a zsidók jutnak az eszedbe. Oké, hogy egy antiszemita lúzer vagy, aki soha nem ér el semmit, és kell neki egy ellenségkép, mert különben rájönne, hogy sz@rt sem ér az élete, de ebből hogy a pokolba jutottál a zsidókhoz azt végképp nem értem meg.


Egyébként azért vágják meg, mert nem akarnak büntetést.

2011. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Nem vagyok antiszemita, semmi bajom az iszlámmal.

2. Ha szerinted egy "lúzer" hegesztőként dolgozik (aki többet keres mint Te), és nagyon sokat elért az életben akkor nem tudom hogy mi vagy Te.

3. Ellenségképp mindenkinek kell, de ebbe ne menjünk bele.

4. "de ebből hogy a pokolba jutottál a zsidókhoz azt végképp nem értem meg. " - Én meg ezt nem értem.

5. Ha egy másik (szintén magyarországi) csatorna leadja ugyan azt a filmet sokkal kevesebb kivágással akkor azok miért nem félnek a büntetéstől. Mert már volt ilyenre is példa.

2011. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a magyar médiát a zsidók irányítják nagyjából, szóval egy kicsi valóságalapja azért lehet, de amúgy nem azért vágnak ki dolgokat, mert nem tetszik pár zsidónak.


Valószínű sokkal inkább azért, mert így több reklámot betolhat és így szépen kijön a műsoridő.

Minőséggel meg nem foglalkoznak, mivel igénytelen szar csatorna mindkettő, és a nézői is azok, szóval full leszarja.

2011. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy végre normális választ is kapj:


Azért vágják ki, mert túl brutálisnak tartják a jelenetet abba a műsorsávba, és nem akarnak büntetést.

Kezdetektől fogva tudom, hogy belevagdosnak, de akkor már elszakadt a cérna, mikor az Eysan-Kenan fürdőszobás jelenetből vagy 3 percet is kivágtak egybe, beleértve a beszélgetésüket is, csak azért, mert Eysan közben szúrkálta Kenant.

Szóval azt értem, hogy miért vágják meg, de azt már nem, hogy akkor miért a bánatos kutya f...ért kellett délutánra tenni ezt a sorozatot? Hogy a vele párhuzamosan futó szintén török sorozattal (Seherezádé) versenyeztessék? Kész röhej... Az Ezel legalább egy esti 9-10 órás adást érdemelt volna 16-os karikával, és akkor mehetne benne minden. De ezek a gyökerek képesek inkább megcsonkítani.

2011. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szomorú Csak egy részt néztem meg véletlenül a youtube-on,amiben ali épp agy biztonsági őr arcát vágdosta,rá két napra láttam az Rtl-en,és hát semmit nem mutattak belőle =( Eddig azt hittem csak nagyon ritkán vágnak ki belőle,franc,de akkor nem értem,azt miért mutatták ahogy Ömert szétfaragják,vagy lehet az is durvább volt csak kivágták =/
2011. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!