Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt valaki meg tudna magyarazn...

Ezt valaki meg tudna magyarazni?! Valo vilag.

Figyelt kérdés
Nos, most hogy kapcsolgattam szombat esti musort keresve, az ertelmesnel ertelmesebb musorok kozott felfigyeltem eme remekmure. A kovetkezo tortent: Vegig ki van irva hogy elo adas, kozba meg a parbeszedeket feliratozzak. Na ez hogyan van? Ne akarjak mar megmagyarazni hogy nem egy nagy csalas az egesz!
2011. jan. 29. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Összefoglalót mutatnak tegnapról és egész napról.De a műsorvezetés a bejátszások mutatása élő.Remélem értehetően irtam.
2011. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem nézed minek írsz hülyeségeket?
2011. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

loool. valosag showt soha nem lattal? Megasztar/X-Faktor meg hasonlot lattal? na amikor ott mutattak, hogy mit dolgozott, gyakorolt Vastag Csaba vagy nemtommilyen Renata azelott heten az is kamu volt, mi? de az elo adas volt, mert Liptai azt mondta

tenyleg ekkora hulyeseget, hogy lehet leirni?

2011. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maga a műsor élő, csak közben bevágnak kisfilmeket.
2011. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!