Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem nevetséges hogy az RTL a...

Nem nevetséges hogy az RTL a fókuszban rögtön elkezd mentegetőzni, meg magyarázni a VV-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amit ide is bemásoltak, hogy bunda az egész, biztos mindenki olvasta már. Akár igaz akár nem.

Azt szokás mondani, akinek nincs miért az ne mentegetőzzön, meg magyarázkodjon, ezek meg rögtön cáfolnak. Röhejes, nem?


2011. febr. 16. 20:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.. Még nem tart ott a fókusz. De kiváncsi vagyok rá h mit mondanak..
2011. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne nevetséges?! Tisztázzák a dolgokat, ennyi...
2011. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a szemet szúró és szánalmas ahogy a VV utálók erőlködnek h lejárassák a műsort.


Ezek a névtelen "mindent tudó", jól informáltak számomra hiteltelenek.


Meg az "ismerősöm szomszédjának a fiának a dédmamája a VV-ben dolgozik.." szövegekből is elegem van...

2011. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se meg rendezett, biztos is h a VV gyülölők találták ki ezeket...
2011. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
49%
a régiek is megrendezettek volta, nem győzőtt volna szabolcs.
2011. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elöttem szólókkal, csak lejűratni akarják -.- Ennyi erővel én is írhatnék napinemszar-ra ilyen szöveget, h az rtl-nél dolgozok stb stb és akkor azt is mindenki elhinnék. Esksüszöm egyszer kipróbálom
2011. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%

Ha valaki lemaradt volna róla...


" 2007 decembere óta dolgozom az RTL Klub-nál, hogy milyen pozícióban azt nem

mondom meg, amit leírok azok bennfentes információk és mindenki maga döntse

el valóságtartalmát, leszögezem nem vagyok Olivér fan.

Már a vállogatáson a bevállasztás elôtt el volt rendezve, hogy a Rácz testvérek

bekerüljenek a villába mivel van két nagyon jó "ismerôsük"a stábban. A

saját fülemmel hallottam, hogy mondták: "te ugye akkor elrendezted a gépet, nehogy kibassz

velem a Gigiéknek be kell jutni, mindenáron, érted?" Egyébként a legtöbb nézôi

szavazatot a Fazekas testvérek kapták Gábor és István, de az sms-ek nem mérvadóak, ahogy a többi beszavazón sem volt az. Alekoszt már pl. korábban fölfedezték és nagy húzás volt az ô bejuttatása, hetekkel a beszavazó-show elôtt

hívták föl, hogy "bent van"és még ekkor adtak neki 100 eFt-ot normális ruhákra mert még arra se

lett volna pénze.Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni

a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökkenni a nézettség. Rögtön volt egy értekezlet és ott eldöntötték, hogy kiejtik az Olivért

( lsd.: büntetés, az agydoki tanácsára lett ez a fajta bünti mert tudta, hogy ezzel nagyon ki fog készülni, majd az utolsó este Enikô üzenete), másrészt meg úgy kell össze vágni az összefoglalókat, hogy megutálják a nézôk Olivért.


Ekkor döntötték el azt is, hogy májusban Rácz Béla lesz a vv 4 gyôztese és innentôl olyan

feladatokat fognak kapni amik "elônyösek" lesznek a Rácz testvéreknek. Ebben a lejárató kampányban

Balázs nem akart részt venni ( nem is vett, a kihíváson vezetett utoljára mûsort amikor közölte Olivérrel,


hogy bünti lesz ), a Bucit meg sem kérdezték,

Lilu pedig egy kis plusz juttatásért vállalta (a párbajon meg is dolgozott a pénzéért, le nem szállt

volna az Anikó témáról). A játékosokat egyébként szerzôdés köti az RTL klub- hoz,

amit ha megszegnek súlyos anyagi vonzattal jár pl.: Gina esetében, amikor elôsször

hangoztatta, hogy ki akar menni a riportba hívták és közölték vele, hogy ok. 3 milla

lesz. Majd mikor a csatorna számára terhessé vállt ezt a szerzôdést módosították.

Mint ahogy arról sem beszélhetnek, hogy a való világ elôre megírt forgatókönyv

szerint zajlik, minden egyes móka, konfliktus és kiborulás mesterségesen generált

és a lakók titkos küldetésekben teljesítik azt. Minden egyes párbaj elôtt a játékosok pontosan tudják ki fog visszajönni, ôk tulajdonképpen amatôr színésznek szerzôdtek a csatornához.

Úgy hogy ha valaki manipulált az nem a játékos, vagy játékosok hanem az Rtl klub ( azon belül is két ember).

Ehhez az íráshoz én soha nem fogom a nevemet adni, rajtam kívül még 120 ember

dolgozik csak a vv 4- en, célom ezt az infót a lehetô legóvatosabb módon kiszivárogtatni, hogy miért? Megvan rá az okom! Mindazonáltal senki ne legyen naív, egy ekkora költségvetésbôl készülô mûsor sorsát "nem Rozi néni fogja

eldönteni a kapa mellôl!"

2011. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lenne igaz? Király Norbi győzelmét is elcsalták, akkor ezt miért ne?
2011. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen... olvastam már ezt én is , de nem hiszem el.

De ha NEEtántán Béci nyerné meg (amit nagyon kétlek) akkor igazat adok a szöveg írójának. De most semmiképp!!

2011. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma itt, hogy akinek van egy ici-pici logikája, meg szeret gondolkodni is, az magától is fél másodperc alatt kitalálta mindazt, amit most a fókuszban elmondtak. Úgyhogy szerintem például ez a kérdés tök nevetséges, meg ezek a klassz kis összeesküvés-elméletek.


Egyébként képzeljétek el, hogy én a názánál dolgozok 1999 márciusa óta, és véletlenül hallottam, hogy a feletteseim arról beszélnek, hogy 2011 nyarán egy kikúrtnagy szikladarab fog a bolygóba csapódni, megsemmesítve azt. Ezt az is bizonyítja, hogy.

2011. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!