Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem nevetséges hogy az RTL a...

Nem nevetséges hogy az RTL a fókuszban rögtön elkezd mentegetőzni, meg magyarázni a VV-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amit ide is bemásoltak, hogy bunda az egész, biztos mindenki olvasta már. Akár igaz akár nem.

Azt szokás mondani, akinek nincs miért az ne mentegetőzzön, meg magyarázkodjon, ezek meg rögtön cáfolnak. Röhejes, nem?


2011. febr. 16. 20:34
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Ezt a hülye körlevelet én nem hittem el, de számomra nevetséges hogy magyarázkodnak, mert valamilyen szinten tuti manipulálva van.

Meg az is nevetséges, hogy sokan beveszik amivel a műsorban érveltek, hogy miért nem éri meg csalni??? Azt hiszitek hülyéket tart az RTL erre a feladatra. Jaj.

2011. febr. 16. 22:43
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem magyarázkodnak, csak gondolták kicsit tiszta vizet öntenek a pohárba. Hetek óta tartanak ezek a sztorizgatások. Először Olivér beépítettségéről, most meg a kieséséről. Már kicsit uncsi.
2011. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én se hiszek ezeknek a hülye körleveleknek.De ha Béci nyeri meg a játékot(amit nagyon kétlek) akkor már elgondolkodhatunk rajta hogy csak van benne valami..

Én tegnap olvastam előszőr , de nem hittem el aztán az összefoglalóba láttam h Sport , egészség hét lesz, na akkor már elgondolkodtam rajta h lehet h ebbe van valami mert azt is lehet benne olvasni h olyan feladatokat adnak nekik ami a Ráczoknak kedvez.De szerintem akkor is hülyeség ez a körlevél.

2011. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Meg az is nevetséges, hogy sokan beveszik amivel a műsorban érveltek, hogy miért nem éri meg csalni???"


Ez nem hit kérdése. Elmondtam érthetően: aki nem jött rá MAGÁTÓL is arra, hogy mivel egyedül a nézettség számít, így nem éri meg manipulálni a szavazást, illetve nem lehetne ilyen színészeket napról napra felkészíteni, az egyszerűen buta mint a föld.


Mert oké. Akkor tegyük fel, hogy ők színészek, meg mindenfée manipuláció megy ott. Vagy ahogy csak te írtad, "valamilyen szinten manipulálják". Meg tudod indokolni, hogy milyen logikát látsz emögött? Mert olyan még soha nem láttam, hogy valaki normálisan megindokolná, hogy ő miért gondolja csalásnak, miért tartja logikus lépésnek.

2011. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

De az is gyanús, hogy Balázs nem vállal kihívásokat.

Na meg ugye nem zörög a haraszt...

2011. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A feldobott labdát érdemes leütni, majd újra feldobni...ha érted...;)
2011. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"Na meg ugye nem zörög a haraszt..."


Nem, a f@szt nem.

2011. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Az egész RTL-klub nevetséges.
2011. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!