Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem nevetséges hogy az RTL a...

Nem nevetséges hogy az RTL a fókuszban rögtön elkezd mentegetőzni, meg magyarázni a VV-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amit ide is bemásoltak, hogy bunda az egész, biztos mindenki olvasta már. Akár igaz akár nem.

Azt szokás mondani, akinek nincs miért az ne mentegetőzzön, meg magyarázkodjon, ezek meg rögtön cáfolnak. Röhejes, nem?


2011. febr. 16. 20:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Van aki még mindig ott tart, hogy Király L. Norbi? Na ne viccelj! Azért szavaztak rá annyian, hogy végig bentmaradjon mert szórakoztató figura, de azért azt a normálisabb emberek tudják, hogy nevetségessé tették volna az országot, ha olyan ember nyer, akinek alig van énekhangja. Egy -egy szavazat is dönt, te honnan veszed, hogy pontosan mennyi különbséggel lett Norbi a 3. ? Ez már nagyon nevetséges amit egyesek művelnek unalmukban!
2011. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Iagz, amit a 20:50-es mond, nekem a nagymamám meélte, mikor pont a náz elött haladt el gyalog, és halotta h erről beszélnek -.-
2011. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
69%
Nekem furcsa,h Oli kiesése után kapott ez szárnyra.Lehet,h benne van a keze?Nem tudni!Így már nem hinném,hogy Béciék nyerik,mert akkor magyarázkodhat a RTL.Remélem azért vagy Béci v. Alek v. Laci nyer!A fene tudja már,hogy mi igaz.
2011. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Alap, hogy nem Béci nyer... De ezek után majd az lesz, hogy "Azért nem nyert Béci mert lebuktatták az RTL-t és emiatt megváltoztatták." -.-"
2011. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezektől a kis naív tizenévesektől, akik szerint "elcsalják" a szavazatokat, nem a valódi győztes nyer, azoktól csak egyet kérdeznék:ebben mi az érdeke a csatornának?

Adott egy ember, szavaznak rá 100ezren, és van egy másik rá 200ezren szavaznak. Hülye az aki azt hiszi, hogy saját maguknak tesznek keresztbe.Mert ha az lenne a párbaj/játék nyertese akire kevesebben szavaznak, azzal magukkal csesznének ki.Nyílván nem érdekük ez.

De csak éljetek a kis kamasz álomvilágotokba és nehogy egy centivel is továbbgondoljátok,mert az már meghaladja az agykapacitásotokat.

2011. febr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
ha igazak az írások róluk ha nem nekem gyanús az egész valóvilág dolog...
2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg lenne rendezve akkor gratulálok az Rtlnek hogy ilyen tehetséges színészeket fedeztek fel pici hazánkban!

Igaza van Kolosinak. A való élet sokkal izgalmasabb bármilyen kitalált történetnél.

Amúgy meg ha Olira szavaztak volna többen akkor több lenne az az ember aki nem nézi a műsort a kedvence kiesése miatt, tehát csökkenne a nézettségük.

Nincs itt semmiféle összeesküvés! Szerintem.

2011. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Na végre előkerültek az értelmes emberek, mert eddig minden ilyen kérdésnél csak olyanokat olvastam akik elhitték ezt a hülyeséget.
2011. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én hiába írtam, hogy ne higgyenek már el mindent, amit írnak.
2011. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Miért lenne röhejes? Már túlságosan szárnyra kaptak ezek a nevetséges történetek, és tiszta vizet öntenek a pohárba, és elmagyarázzák a sok hülyének, hogy mégis hogy történnek a dolgok, és mért nem érné meg csalni. És tudod az a röhejes, hogy ezt meg kellett tenni, mert jópáran nem tudnak józan paraszti ésszel gondolkodni. Ha valami nem úgy történik, ahogy szerették volna, akkor rögtön az van, hogy bundázták? Tényleg ennyire futtya csak az eszetekből? Én is Olivérnek drukkoltam, mégis belátom, hogy alapból nehéz párbaj lett volna, így meg, hogy kikészült addigra Oli, és feszült volt a párbajon, tudtam, hogy esélytelen.

Szóval nyugodjatok végre le, nincs semmiféle előre megírt forgatókönyv. Manipulálva biztos vannak a dolgok, feladatok, küldetések által, meg tudnak játszani azzal is, hogy kiről mit mutatnak meg az összefoglalóban, de nem szavazatcsalással, és előre megrendezett dolgokkal.

2011. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!