Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV5-el kapcsolatban lenne pár...

VV5-el kapcsolatban lenne pár kérdésem! (? )

Figyelt kérdés
(nem szeretnék jelentkezni,csak hogy előre közöljem)azok lennének a kérdéseim,hogy hogylehet jelentkezni,és hogy hogy van ez az egész folyamat,amíg el lehet jutni odáig,hogy a beszavazó show-ba bekerülj? mert most ha interneten regisztrálsz akkor utánna mivan???mindenkit egyesével meghallgatnak személyesen?vagy nem értem ezt adolgot.bármilyen információt szívesen fogadok.:)
2011. jún. 16. 21:59
 1/4 anonim válasza:
2011. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm! sokmindent megtudhattam innen!!!!-.-
2011. jún. 16. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
hát töltsd ki aztán majd lesz vmi
2011. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sincs tapasztalatom, de gondolom igen, behívják őket elbeszélgetésre, aztán az érdekesebbeket visszahívják. Biztos van ott is több forduló, mire kiválogatják, hogy kik legyenek a beszavazóshow résztvevői. Aztán lehet, hogy megvannak már amúgy is az "ismerőseik" akiket konkrétan be akarnak juttatni a villába, és csak a "köretet" keresik a beszavazásokhoz. Nem tudom, ezzel kissé szkeptikus vagyok így a 4-es széria után, ahol majdnem mindegyik már kötődött valamilyen szinten az RTL klubhoz, vagy a kamerákhoz.
2011. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!