Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Megasztárba mért jutott...

A Megasztárba mért jutott tovább a Genya? Szerintetek volt hangja? Mért juttatták tovább?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy legyen nézettsége a műsornak!ő lesz ott a vicces figura!Hogy azok is nézzék a műsort akik nem néznék!

Színjáték az egész Megasztár!

Ha van valami balhé van az csak műbalhé a nézéségért kiosztanak szerepeket!

És ez az összes többi TV2 és RTL műsorral így van!

2010. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is ezen gongolkodtam.Csak ordibált és nem énekelt!A vak kisfiú tovább jutott?Csak azért,mert nem láttam énekelni.
2010. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A vak kisfiú nem jutott tovább, de szerintem neki nem is volt annyira jó hangja.
2010. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ő lesz a megasztár, de kell a nézettség. Egyébként érdekes jelenség a pasas. Nekem szimpatikus. A döntőben már biztosan nem szerepel. Egyébként a két jó hangú, aranyos kislány is csak a nézettség miatt jut rendszeresen tovább.
2010. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nézettség??? haha

:D meglátom máris elkapcsolom

szóval...

2010. szept. 15. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha "máris elkapcsolod", akkor honnan tudod, hogy továbbjutott?
2010. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!