Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a legjobb (legviccesebb...

Melyik a legjobb (legviccesebb, az, amit szívesen nézel) reklám? És melyik a legrosszabb (gyomorforgató, irritáló)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 15:46
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Legjobb reklámok:

- nekem az összes olyan dizájn reklám tetszik pl., amiben a fontos a látvány, és nem pofázik valami hang alatta mindenféle f...ágot... pl. parfümreklámok, vagy a zenés Heineken-reklámok

- ha már Heineken: amikor a lányok a cipősszekrény, a fiúk meg a sörhűtő miatt sikongatnak

- a "nem esem túlzásba" karácsonyi Baileys-reklám

- Dió! Félreérted! (az aranyos volt... a telenoros kutyás pár évvel ezelőttről)

- külföldi viszonylatból: Panda sajtreklám... anyit nem röhögtem reklámon, mint azokon


Ami irritáló:

- a fogas reklám, tényleg

- fanta kutyasapkás

- "anyu legjobb barátja a Tomi mosópor"

2017. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Tokre idegesito a rengeteg koromgomba huvelygomba,labgomba reklam!!Amikor eszek valamit a tv elott-tutira azok mennek..Humoros a nagydarab ficko Aki vigyaz a kicsire- hogy me legyen csunya budos a popsija-azon szoktam mosolyogni.
2020. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!