Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik a legjobb (legviccesebb...

Melyik a legjobb (legviccesebb, az, amit szívesen nézel) reklám? És melyik a legrosszabb (gyomorforgató, irritáló)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 15:46
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

utolsónak ez durva.)XD


nekem ez a favorit!mindent visz..magyarul sajna nem találtam,de így is jó...


[link]

2009. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim válasza:
Ásóka lábgomba. Pfujjjjj.
2009. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Nekem a Szigetes és Balaton Soundos reklámok tetszenek...de a hosszabb verziósak,amiket youtube-on lehet megnézni...


A legsz*rabb egy közérdekű felhívás volt még régebben,amikor egy olyan képpel szemléltettek valamit,hogy egy tányéron egy darab kutyasz*r volt,mellette pedig szépen elhelyezve az evőeszközök.

Aztán azt is gyűlölöm,amikor a kissrác ilyet szól,hogy "Anyu,kakilni kell..." Hát az kész.Meg a mongol gyerek,amikor ül a vécén,aztán azt mondja,hogy "Fú,de büdi lett"...Illetve van még a Cool-on most egy olyan jó reklám,ami egy fejtetvek elleni szert reklámoz,persze szemléltetik benne egy ember fején az édes,aranyos kis tetveket... :S

2010. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
Legviccesebb reklám szerintem az új heineken reklám. Tök jó a zenéje és a karakterek is tök ötletesek benne.
2011. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim válasza:
Én a körtés pálinka reklámjának a zenéjét csípem, de az Asteroids Galaxy Tour sem a rossz kategória! :)
2011. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
Asteroids Galaxy Tour? Az a heinekenes, ugye? Jaj azt a zenét én is annyira imádom!
2011. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
leginkább a sörös reklámokat szeretem viszontlátni a tévémben, most jelenleg az új heineken reklám a nyerő nálam :-) viszont utálom a fogkrémreklámokat
2011. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:

Az Asteroids Galaxy Tour már egy ezer éves banda, most gondolom kicsit még jobban felfutnak majd (bár tény, hogy nem éppen a mainstream popszakma tucatzenéit ontják magukból, de most legalább kaptak egy kis nyilvánosságot).


A nevezett zeneszám egyébként a The Golden Age című daluk:

http://www.youtube.com/user/heineken#p/c/769764B5E0E3DF43/11..


(Mivel sörről van szó ezért be kell jelentkezni Youtube-ra a megtekintéséhez... tudjátok, hiába nincs benne pucér néni akkor is 18-as karika).

2011. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim válasza:
Az meg, hogy pont egy heineken reklámmal jutottak el mégtöbb emberhez, kifejezetten jól is elsülhet majd, sőt fog is - szerintem. A sör reklámokat úgyis sokan megjegyzik :P
2011. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!