Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen anime a Narutu?

Milyen anime a Narutu?

Figyelt kérdés
Hát megszeretném nézni mindegyik részét csak nemtudom érdemes e.Tehát véleményeket aki látta már.Van e benne a főszereplő és egy másik lány kőzőtt valami mert szeretem az olyan animéket amik erről szólnak meg a harcról mint az Inuyasha .létszi véleményt ;D

#anime #Narutu
2012. jún. 3. 19:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kőszőnőm a külőnbőző változatos válaszokat és hogy más animét is ajánlottatok :D ;D
2012. jún. 6. 17:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, kedves kis anime. Lehet rajta nevetni. (Aki szereti az animéket. De attól még nem kell, leócsárolnia másoknak se csak mert ők nem szeretik. Szerelem az csak egy kicsi van benne, de ha tényleg meg akarod nézni akkor szánj rá egy életet mert rohadt hosszú!!!
2012. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nane. mit kell ezt így ócsárolni? kedveseim, Naruto azért üldözi Sasukét, mint egy 6 éves, mert a legjobb barátja, és egyben a riválisa is. csöppnyi szerelmi szál van benne, pl. Sasuke a legnépszerűbb srác, és minden lány szerelmes belé. A "sima" Narutoban, ahol kb 13-14 évesek, ott inkább a poén a több, mivel Naruto még kis töketlen:) a Shippuudent én jobban szeretem, mivel abban talán több a harc, látványosabb, Naruto már egy tök pro ninja, meg úgy mindenki. ittmár 16 évesek, szal, komolyabbak. Na meg persze az ellenség is sokkal "jobb", erősebb. Én szívesen ajánlom mindenkinek, minden korosztálynak, mert lehet röhögni rajta, és tanulság is van benne, nem csoda, h a világ egyik legsikeresebb animéje lett, majdnem minden országban ismerik. Elég hosszú anime, még mai napig nem fejezte be az író
2012. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez vicces... Nem ócsárolom az animét, hanem a saját véleményem mondtam, mivel ezt kérdezték. :) Én ezt látom benne...

A másik nem hiszem, hogy neked nem lenne olyan anime, amire meg van a véleményed. Én meg mondjuk azt szeretem, és akkor legyek felháborodott, hogy mennyire utálod amit én szeretek? :) Értsd meg, azért mondom rá, hogy sz'ar, mert, szerintem az. Az hogy másnak más a véleménye, nem tehetek róla.

2012. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
én nagyon szeretem és szerintem tök vicces!
2012. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!