Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A D. gray-man anime szerintete...

A D. gray-man anime szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

A rajzoása.

Mert amikor Eliade-vel harcol Allen (asszem ) akkor volt olyan hogy Allen gurul és lett neki egy copfja, na mondom ezt sem láttam még neki hátulról,,, de később, percekkel ksőb meg már nem volt neki ott.

Nem értem.



2012. máj. 26. 12:56
 1/9 A kérdező kommentje:
oolyan 18-25 közötti részben ovlt, már nem emlékszem
2012. máj. 26. 12:57
 2/9 anonim ***** válasza:
A karakter rajzolása szerintem nagyon szép, de valóban sokszor olyan kivehetetlen hogy ki-kicsoda illetve hogy mi-micsoda. Például én Allent rendszeresen összekeverem a többiekkel, annak ellenére hogy minden szereplőnek megvan a maga egyértelmű ismertetőjele.
2012. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. máj. 26. 19:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Juj, most veszem észre, hogy te az animére értetted, én meg a mangáról írtam xD bocsi

De végülis ez az animére is igaz, én is észrevettem benne pár ilyen hibát - bár erre a copfosra pont nem emlékszem :S

2012. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:DDD
2012. máj. 26. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Véletlenek vannak.. szerintem elnézhető

magára az animére én 7/10et adtam , pl nagyon hiányoltam ebből az animéből a klasszikus "skilleket" a Cross Gray-Man-t is csak párszor használta Allen , dem amugy nemrossz , jobbat kapott tölem mint a yuyu haskuso, db,dbz,Mär,Hxh(1999)

2012. máj. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :D Az, hogy össze lett fogva a haja... hát szegényem, bakik minden hol vannak. :3
2012. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(azért tuti nem akkora baki mint a trójában az utasszálíttó repcsi xD)
2012. máj. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak az 1. évadot ismerem, ami alapján kifejezetten nem tetszik. (A sorozat 51. részéig értem.) Állítólag a 2. évad jobb. Várom az Animaxra. Mivel az 1. évad egyáltalán nem tetszett, ezért biztosan nem fogok nekiállni a folytatásnak a neten.
2012. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!