Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valami joó kis anime?

Valami joó kis anime?

Figyelt kérdés

ne legyen erőszakos, véres meg ilyenek, hanem kedves kis romantikus történet, vagy városi történet,

mint pl: Nana, Chihiro szellemországban, Vándorló palota, Inu x Boku ss,Lovely Complex ...

nem baj ha még most is fut, és előnyös volna, ha feliratos lenne...azt jobb szeretem, mint a szinkronost...


2012. máj. 11. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaivhou wa Maid-sama!,Special A,
2012. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kaivhou wa Maid-sama!


nnha ilyesmire gondoltam!!! kössszzziii

XD

2012. máj. 11. 20:18
 3/6 anonim válasza:

[link]

Ezen kedvedre keresgélhetsz

de amúgy az én kedvenceim a Itazura na Kiss , Kimi ni Todoke , Karin ( az vámpírtörténet de szerelmes is közben és nem olyan véres)

2012. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
jah és a Perfect Girl Evolutiont ajánlom még neked ( az nem annyira szerelmi történet de arról szól hogy 1 csúny lányból hogyan csinál 4 fickó úrihölgyet bár vannak benne bizar jelenetek de szerintem nem rossz ) és a Jellyfish :D
2012. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Working!!

Ouran High School Host Club

Bokura ga Ita

Fruits Basket

La Corda D'oro

Special A

Shugo Chara

Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%

Boku wa Tomodachi ga Sukunai!

Chihayafuru

2012. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kössziiiiiiiiii, sok időt spóroltatok nekem...

...love...

XD

2012. máj. 14. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!