Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha az "Elfen Lied" című...

Tibor019 kérdése:

Ha az "Elfen Lied" című animét magyarra szinkronizálnák, kiket szeretnétek magyar hangokként?

Figyelt kérdés
Ezt azoktól kérdezem akik ismerik az animét. Mely szinkronszínészeket fogadnátok fel?

2012. máj. 31. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyiket se, a magyar szinkron úgy hányás, ahogy van. Eredeti hanggal, felirattal pont tökéletes az anime, olvasni meg tud mindenki.
2012. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
osztom az előttem szólót, senkit aki nem japán
2012. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretném, hogy leszinkronizálják, de nem tudok konkrétumokat mondani. Egyébként nem minden szinkron hányás...
2012. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a magyar hangokat (kivéve a Kilariét xd, nem illik neki)

Nem biztos hogy mindig minekinek jól párosítják a hangokat, de akkor is szeretem :)

2012. júl. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 23vok válasza:

Na na, azért áljunk meg nem kell ennyire japán lenni... pont hogy nem árt leszinkronizálni, ugyenis nem tud mindenki a monitor elött ülni és olvasgatni, ha nem tudtok más opciot elkepzelni akkor sajnálom a kocka életetek. A másik fele meg elég szar azért megnézni valamit kétszer mert feliratos. először elolvasod aztán meg megnézed.

Nem kell kapálozni egyáltalán. Van ami jobb felirattal, de jelen esetben nem véletlenül keresem szinkronosan. Láttam már 1x úgy és nem volt vele gáz. Ez pont nem olyan anime aminél szar a szinkron.

2012. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Megtörtént.

2020. ápr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!