Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemény? Mészáros János Elek...

Vélemény? Mészáros János Elek győzött

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim válasza:
0%
Szerintem nem neki kellet volna nyernie. Neki egy operaházban, vagy egy színházban a helye, és nem egy tehetség kereső műsorban szombat esténként. Most őszintén. Ha elmentek buliba, mire akartok bulizni? Mészáros János Elekre? Gondolkozzatok.
2012. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim válasza:
32%
Nem örülök neki! A QuvantumXXL-nek kellett volna nyerni. Nem szeretem ezt a műfajt
2012. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim válasza:
100%
Jaaajjj ne vigyük már ebbe is bele a politikát,igen is megérdemelten nyerte meg az az ember.Én neki drukkoltam az elejétől kezdve.Nehogy azt higgyétek,hogy a Jennifernek és a Qantumnak sokkal rosszabb lesz,lásd példa X-faktor Muri Enikő.Neki is ugyanúgy mint Kocsis Tibinek az első helyezettnek már lemeze van hát akkor?A nyereményektől ugyan elestek de szerintem ők örülnek neki,hogy egyáltalán idáig eljutottak.Főleg a Qantum hány tehetségkutatóba jutott el csapat az első három helyezett közé?
2012. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell leszavazni azt, aki mondjuk a Quantum XXL- nek szurkolt és nem M.J.E.-nek??????

Véleménykutatás,nemde???

2012. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Puzsér továbbra is bunkó!

1. Nem azt vesz fel a versenyző, amit akar, hanem amit ráad a stylist. 2. Nem azt énekli, amit akar, hanem dalt választanak neki. Javasolni lehet, de nem biztos, hogy elfogadják. 3. Puzsér menjen a Klezmer fesztiválra zsűrizni, majd jól megtépik. 4. Aki józanul él, hívő ember, gazdálkodik és mellette van munkahelye is, az nem lehet győztes? Csak a magamutogató celebek érdekesek?! A közönség ezekkel már torkig van. A Quantum profi együttes, balettes múlttal, komoly vállalkozással, őket egyáltalán nem kellett felfedezni, ismertek régóta. Jó reklám volt nekik a CSISZ. Szirota Jennifer meg teljeen elszállt magától, otthagyja az iskolát, nagy karrierről álmodik, de hamar le fog pottyanni, aztán lehet belőle is celeb, vagy rosszabb esetben luxusprosti. Nincs olyan megjelenése és hangja, hogy tartósan sikeres legyen.

[link]

2012. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
0%
Puzsérnak továbbra is igaza van! nem ennek a ...-nak kellett volna megnyernie!! hanem a Quantumank vagy a Plazmának! ők az igazi tehetségek! a Mészáros meg menjen a disznóólba aztán ott operázzon a csirkéinek meg a malacainak de ne ő vigye a főnyeremény. :$ mikor kiesett a Plazma én még bőgtem és és akkor is mikor ez a ... megnyerte! QUANTUM A JOO! nekik kellet volna nyerniük. -.-'
2012. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

Göndördög:

Bőgtél mikor kiesett Plazma? Operázzon a csirkéinek?..


hát gratulálok a zenei ízlésedhez, komolyan!

2012. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%
Plazma kiesett, jaj de nagy baj.
2012. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
Mindjárt megsajnálom Plazmácskát... Megszerettette magát a trágár produkciójival az emberekkel( aminek fogalmam sincs róla mi értelme, mert a felét kisípolják), és ahogy az várható volt rögtön minden bulvárhírlapban benne volt. Szerencsére már eltakarodott. Remélem, soha többé nem látom.
2012. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
én imádom ót is igen is joo ember!!! csak ő más mint a mészáros elekecske. -.-' az 1 szánalmas férfi!! am meg 2 év múlva.. sőt! nem is kell 2 év hozzá aztán már nem is tudják h ki ő.. mi lett a tabániból? meg a lászló atillából? és a mesemondó fiuból? eltűnt az összes a süllyesztőbe!!! a Plazma meg a Quantum legalább fiatal és szépen fel tudja magát hozni de 1 ilyen ember. -.-' elkölti a pénzt oszt cső. -.-"
2012. júl. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!