Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemény? Mészáros János Elek...

Vélemény? Mészáros János Elek győzött

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
49%

Ti meg hisztek a kozonsegszavazasban? LOL. Van valami fideszes rokona biztos. Gondolom az egesz le volt zsirozva. Az igazsag az, hogy nem akartak a tv2-t sem majmolni, ezert Jennifer eleve nem gyozhetett. A Quantum hatranya pedig az volt, hogy a fiuk arctalanok voltak.. Nem azonosult veluk senki.


(csak sajat velemeny)

2012. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
76%

Azt hiszitek, hogy a gazdag ember győzött a szegények előtt? Hát ezt érdemes elolvasni:

1. Szirota Jennifer indul Amerikába, nagy jövő előtt áll.

2. Quantum XXL: nagyon jól menő tánciskolájuk van, komoly üzleti vállalkozás, rengeteg jelentkezővel. Nem szegények!

3. Mészáros János Elek végre nem nagyképű senki celeb, hanem valódi vidéki magyar ember, aki komolyan dolgozik, hívő ember, gazdasága van és kórusban is énekel. Végre egy ilyen igazi határonbelüli magyar nyerhette meg!

Ami pedig a visitozó, ostoba 16 éves senkiket illeti, akiknek Fluor kell, megérdemlik a mogyorónyi agyukkal, hogy sorra ágyba vigye és másnap reggel kidobja őket.

2012. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
74%

Quantum XXL: profik, akik nem a műsor kedvéért kezdek el táncolni. Szirota Jennifer: beképzelt kiscsaj.

Megérdemelten nyerte meg János!

Ő nem profi, még félprofi sem, viszont óriási tehetség. Nektek aki elmúlt negyven, az már vén nyugger?! Nem lehettek ennyire primitivek.

2012. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
0%
Közönségszavazás? Ugyan... Nem tudjátok, hogy hol lakik? Na, ezért nyerte meg. Tudnám tovább is részletezni, de szerintem nem kell.
2012. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
0%
Én eléggé meglepődtem. Rá pont nem számítottam. De azért örültem is, mert Jennifer ugyan jó, de annyira egy átlagos hangú csaj, már van éppen elég ilyenekből. A Quantum XXL nagyon jó, én nekik szurkoltam, és egy kicsit csalódott voltam, hogy nem ők nyertek, de végülis Mészáros János Elek nyerte meg. Egyébként még sosem volt rá példa, hogy egy csapat nyert volna tehetségkutatót. Az x faktorban is mindig a duettek esnek ki előszőr. Mégis egy hét fős csapat hogy osszon el egy autót, és havi egy milliót?
2012. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
89%
Előző vok, rosszul írtam, szóval kicsit csalódott voltam, h nem a quantum nyert, de végülis örültem Mészáros János Elek győzelmének.
2012. jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim válasza:
hol lakik????
2012. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
59%
Alcsútdobozon.
2012. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
24%
Nekem furcsa, hogy nem egyszer állt már a kiesés szélén, talán háromszor is, mégis ő lett valamiért a győztes. Akkor hiszem el a győzelmét, ha megmutatják hitelt érdemlően a szavazatok megoszlását.
2012. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
20.: Nem egyszer? De pont h egyszer :) Mint ahogy a másik két finalista is, egyszer voltak utolsó előttiek.
2012. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!