Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemény? Mészáros János Elek...

Vélemény? Mészáros János Elek győzött

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
0%
Javítom : produkciót
2012. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
66%

Én végig annak drukkoltam, h hármójuk kerüljön a döntőbe. Legszívesebben azt mondanám, hogy a Quantumnak drukkoltam, de annyira eltért a kategória, a 2 énekes és a show-t rendező csapat közt, hogy nem lehet ezt se kijelenteni. Engem nem az háborít fel ebben h ki nyert, megérdemelte ő is, az bosszant h ,,megint" egy énekes nyert, miközben 2 műsor is van énekesek számára (Xfaktor, Csillag Születik). Még ebben a 3. műsorban is ahol mindenféle kategória szerepelhet itt is énekes produkciók nyernek. Rengeteg szép hangú embert látunk minden évben a Tvben, de kezd az az érzésem lenni h másban nem is lehet jeleskedni vagy sikert elérni. Közben itt volt most is egy tehetséges csapat és nem, legyen megint énekesünk. Lenne akkor végre egy olyan műsor ahol kizárják az énekesi produkciót, lássunk már valami sikert más műfajban is.


Ha lesz a Quantumnak fellépése, ők az elsők ilyen műsorokból akiknél biztos elmegyek megnézni őket.

2012. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
*Pontosítok Xfaktor mellé Megasztárt akartam írni.
2012. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
61%
Örülök neki. Ő az igazi Csillag!
2012. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
75%

Quantum XXL vérprofik, akik nem amatőrök,vagy félprofik.

Tánciskolát működtetnek, igen nagy sikerrel.

Szirota Jennifer és Mészáros János: amatőrök, akik tanultak ugyan énekelni, János kórusban is énekel, de nem ebből élnek.

2012. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
49%
Kedves #6 válaszoló! Akkor ideje, hogy elképzeld, mert a szavazatokat KÖZJEGYZŐ JELENLÉTÉBEN összesítették!
2012. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan a válaszírók fele elkezdi azt irogatni, hogy a fidesz miatt nyert. Ha a kis cs**** szirota nyer, vagy a quantum, az nem lett volna csalás, vagy mi?
2012. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
0%
37-es naiv vagy! Mikor láttál te utoljára közjegyzőt, akit meg is mutattak a nézőknek névvel együtt? Talán az első Megasztárok idejében, tehát jó pár éve. De ami a legfontosabb: eredményeket sosem mutattak a CSISZ-ben, és más RTL-es tehetségkutatókban, a tv2-n is csak az aktuális állásokat.
2012. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
55%
Teljesen mindegy, hogy ki nyert és ki miatt. Ezek a tehetségkutatók mind megbundázottak. Ez nyílt titok.
2012. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
48%
Negyon mellbevágott a győzelme! Nem Ő érdemelte!
2012. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!